Portimonense vs Arouca
Posiadanie piłki
- Portimonense 60%
- Arouca 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
94
Samuel
18
Moufi
44
Pedrao
3
Posignolo
5
Cande
76
Carlinhos
4
Willyan
8
Fernandes
77
Morte
39
Aponza
70
Angulo
1
Braga
72
Thales
13
Basso
22
Campi
6
Quaresma
18
Kouassi
21
Silva
10
Bukia
14
Pite
8
Arsenio
7
Silva
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 94 | |
Samuel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Moufi | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 44 | Pedrao | 0 | 0 | 60.00 (78.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Posignolo | 0 | 0 | 55.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Cande | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 76 | |
Carlinhos | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Willyan | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Fernandes | 0 | 0 | 15.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 77 | |
Morte | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 39 | Aponza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 70 | Angulo | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Jocu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Ewerton | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Fabricio | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Luquinha | 0 | 0 | 18.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sa | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Relvas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Wanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Nakamura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Braga | 0 | 0 | 31.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 72 | Thales | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Basso | 0 | 0 | 30.00 (66.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Campi | 0 | 0 | 26.00 (53.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | Quaresma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Kouassi | 0 | 0 | 30.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Silva | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bukia | 0 | 0 | 13.00 (84.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pite | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Arsenio | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | Silva | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Altman | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Adilio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Zubas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Dabbagh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Antony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Esagio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Ba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | |
Soares | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 78 | Araujo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Portimonense - Arouca
Dru?yna Portimonense znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 punktów. Czo?owi zawodnicy Portimonense w Liga portugalska to Aylton Boa Morte 3 goli, Carlinhos 2 goli, Beto 2 goli. Zawodnicy Aylton Boa Morte 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Arouca, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 14 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 35.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Portimonense nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Arouca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Arouca od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Oday Dabbagh 3 goli, Andre Bukia 3 goli, Arsenio 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Oday Dabbagh 1 asyst, Arsenio 2 asyst.
W 14 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 1.07 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Arouca nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Arouca wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Portimonense wygranych 2 meczów , Arouca wygra?a 2 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 4 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Portimonense Arouca
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
1

