Parma vs Genoa
Składy
1
Sepe
36
Darmian
2
Iacoponi
28
Gagliolo
3
Dermaku
33
Kucka
21
Scozzarella
17
Barilla
44
Kulusevski
9
Inglese
27
Gervinho
97
Radu
5
Goldaniga
2
Zapata
13
Yamiq
18
Ghiglione
20
Schoene
21
Radovanovic
8
Lerager
33
Pajac
11
Kouame
19
Pandev
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sepe | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 36 | |
Darmian | 0 | 0 | 20.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Iacoponi | 0 | 0 | 15.00 (62.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gagliolo | 0 | 0 | 16.00 (66.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Dermaku | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 33 | |
Kucka | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Scozzarella | 0 | 0 | 32.00 (91.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Barilla | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 44 | |
Kulusevski | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Inglese | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Gervinho | 0 | 0 | 31.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Karamoh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Hernani | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cornelius | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 6.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Brugman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Colombi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Alastra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 93 | |
Sprocati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 97 | |
Pezzella | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 16 | |
Laurini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 97 | |
Radu | 0 | 0 | 16.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 24.00 (77.00%) | 3.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Zapata | 0 | 0 | 52.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | Yamiq | 0 | 0 | 54.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Ghiglione | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Schoene | 0 | 0 | 44.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Radovanovic | 0 | 0 | 63.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lerager | 0 | 0 | 34.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Pajac | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Kouame | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pandev | 0 | 0 | 4.00 (44.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Barreca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Sanabria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Jagiello | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Marchetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Agudelo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Cassata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Ankersen | 0 | 0 | 34.00 (97.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Carniel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Pinamonti | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Criscito | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 14 | |
Biraschi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 27 | |
Sturaro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 91 | |
Saponara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Parma - Genoa
Dru?yna SSD Parma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 2 spotka?. Zawodnicy SSD Parma w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Roberto Inglese 2 goli, Dejan Kulusevski 1 goli, Gervinho 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Dejan Kulusevski 3 asyst, Gervinho 2 asyst.
W 7 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 1.14 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach SSD Parma nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Genoa znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Genoa w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Cristian Kouame 3 goli, Domenico Criscito 2 goli, Cristian Zapata 1 goli.
Kontuzjowani zawodnicy Genoa: Domenico Criscito, Stefano Sturaro.
Davide Biraschi, Cristian Romero, Riccardo Saponara nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 85.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Genoa nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.14 na mecz
Bezpo?rednie mecze: SSD Parma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. SSD Parma wygranych 2 meczów , Genoa wygra?a 0 spotka?, by?o 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 1 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H SSD Parma Genoa
Tabela ligowa tutaj




Serie A
5