PSG vs Nice
Posiadanie piłki
- PSG 66%
- Nice 34%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Areola
32
Alves
2
Silva
3
Kimpembe
17
Berchiche
6
Verratti
25
Rabiot
23
Draxler
29
Lottin
9
Cavani
11
Maria
40
Benitez
24
Jallet
4
Marlon
31
Dante
20
Marchand
15
Burner
22
Lusamba
21
Mendy
8
Lees-Melou
10
Sneijder
9
Balotelli
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Areola | 0 | 0 | 34.00 (97.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 32 | |
Alves | 0 | 0 | 112.00 (91.10%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Silva | 0 | 0 | 74.00 (97.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Kimpembe | 0 | 0 | 85.00 (96.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Berchiche | 0 | 0 | 65.00 (87.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Verratti | 0 | 0 | 118.00 (92.40%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rabiot | 0 | 0 | 78.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Draxler | 0 | 0 | 87.00 (95.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Lottin | 0 | 0 | 39.00 (82.10%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cavani | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Maria | 0 | 0 | 53.00 (84.90%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Trapp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Marquinhos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Moura | 0 | 0 | 9.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Meunier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Celso | 0 | 0 | 39.00 (94.90%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Nkunku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pastore | 0 | 0 | 9.00 (88.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Motta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Neymar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Arfa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 18.00 (61.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 44.00 (77.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 52.00 (96.20%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 58.00 (82.80%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Lusamba | 0 | 0 | 33.00 (84.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Mendy | 0 | 0 | 35.00 (91.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 28.00 (96.40%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sneijder | 0 | 0 | 40.00 (77.50%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 20.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 12.00 (83.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Plea | 0 | 0 | 8.00 (62.50%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Koziello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Seri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Bihan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu PSG - Nice
Dru?yna Paris Saint Germain zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). Paris Saint Germain w 5 ostatnich meczach zdoby?a 11 punktów. Dla obrony Nice najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Edinson Cavani 9 goli, Neymar 7 goli, Thomas Meunier 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Paris Saint Germain. Najwi?cej bramek wypracowa?: Edinson Cavani 2 asyst, Neymar 5 asyst, Thomas Meunier 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Paris Saint Germain: Thiago Motta.
W spotkaniu nie wyst?pi? Neymar z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 70.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Paris Saint Germain nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 3.10 na mecz
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Nice nie wygrali meczu od 4 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Mario Balotelli 5 goli, Alassane Plea 3 goli, Pier Lees-Melou 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Alassane Plea 1 asyst, Pier Lees-Melou 3 asyst.
W Nice nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jean Michael Seri, Wylan Cyprien, Mickael Le Bihan.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nice nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.30 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Paris Saint Germain wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Paris Saint Germain wygranych 13 meczów , Nice wygra?a 10 spotka?, by?o 8 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 19 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Paris Saint Germain Nice
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3


