Oestersunds FK vs Elfsborg
Posiadanie piłki
- Oestersunds FK 41%
- Elfsborg 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Keita
23
Mensah
77
Sundberg
19
Haugan
2
Kpozo
20
Hoerberg
8
Ssewankambo
6
Dosis
13
Fritzon
88
Sellars
7
Turgott
31
Roenning
24
Larsson
15
Vaeisaenen
4
McVey
29
Zanden
7
Holst
6
Roemer
10
Olsson
21
Alm
17
Frick
19
Okkels
Podstawowy skład
Rezerwowi
Maudo 5
62'
90'
Holmen 8
74'
90'
Gudjohnsen 11
46'
82'
Bernhardsson 12
62'
Ondrejka 14
74'
Boateng 16
Valdimarsson 30
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Keita | 0 | 0 | 50.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Mensah | 0 | 0 | 26.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Sundberg | 0 | 0 | 45.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Haugan | 0 | 0 | 35.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | Kpozo | 0 | 0 | 38.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | Hoerberg | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | Ssewankambo | 0 | 0 | 37.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Dosis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Fritzon | 0 | 0 | 19.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 88 | Sellars | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | Turgott | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | Jno-Baptiste | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Mohlin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Stolt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Kron | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Mukiibi | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Weymans | 0 | 0 | 7.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Arhin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 31 | Roenning | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Larsson | 0 | 0 | 67.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Vaeisaenen | 0 | 0 | 58.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | McVey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Zanden | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Holst | 0 | 0 | 41.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Roemer | 0 | 0 | 53.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Olsson | 0 | 0 | 54.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | Alm | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Frick | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Okkels | 0 | 0 | 23.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | Maudo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Holmen | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Gudjohnsen | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | Bernhardsson | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Ondrejka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Boateng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Valdimarsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Oestersunds FK - Elfsborg
Dru?yna Oestersunds FK znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Od 10 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Oestersunds FK w Liga szwedzka, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Blair Turgott 5 goli, Patrick Kpozo 2 goli, Francis Jno-Baptiste 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Blair Turgott 1 asyst, Patrick Kpozo 2 asyst, Francis Jno-Baptiste 1 asyst.
??cznie rozegrali 18 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Oestersunds FK nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.89 na mecz
Dru?yna Elfsborg zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 13 punktów. Nie zosta?a pokonana od 10 meczów. Dla obrony Oestersunds FK najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Per Frick 6 goli, Marokhy Ndione 5 goli, Alexander Bernhardsson 4 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Elfsborg. Najwi?cej bramek wypracowa?: Per Frick 2 asyst, Marokhy Ndione 3 asyst, Alexander Bernhardsson 2 asyst.
??cznie rozegrali 18 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Elfsborg nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.83 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Elfsborg. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Oestersunds FK, 5 wygranych Elfsborg, 3 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 8 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga szwedzka
3