Oergryte FF vs Degerfors
Posiadanie piłki
- Oergryte FF 55%
- Degerfors 45%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
44
Gustafsson
17
Hofvander
15
Ugwo
22
Sana
5
Styffe
6
Dyrestam
2
Parker
14
Paulson
23
Parker-Price
8
Laturnus
19
Andreasson
38
Igonen
17
Taranis
18
Diatara
16
Ohlsson
15
Moro
14
Fritzon
4
Karlsson
20
Barsoum
10
Rafferty
11
Vukojevic
13
Yiriyon
Podstawowy skład
1
44 Gustafsson
9
17 Hofvander
10
15 Ugwo
14'
89'
11
22 Sana
85'
2
5 Styffe
89'
3
6 Dyrestam
4
2 Parker
5
14 Paulson
6
23 Parker-Price
7
8 Laturnus
73'
8
19 Andreasson
73'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Azulay | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Vindehall | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Christoffersson | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 16 | Dahlqvist | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Kenndal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Svensson | 0 | 0 | 12.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Hodzic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Ebietomere | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Rahm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 44 | Gustafsson | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Hofvander | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | Ugwo | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 22 | |
Sana | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | Styffe | 0 | 0 | 61.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | |
Dyrestam | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 2 | Parker | 0 | 0 | 64.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | Paulson | 0 | 0 | 38.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 23 | Parker-Price | 0 | 0 | 81.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | Laturnus | 0 | 0 | 46.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | |
Andreasson | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Sundgren | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Lindell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Lindgren | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Berisson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Netabay | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Leonardsson | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 25 | Forsell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Salifu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Mesas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 38 | Igonen | 0 | 0 | 39.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | Taranis | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | Diatara | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | Ohlsson | 0 | 0 | 42.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | Moro | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 14 | Fritzon | 0 | 0 | 42.00 (69.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 4 | Karlsson | 0 | 0 | 55.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 20 | Barsoum | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Rafferty | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | Vukojevic | 0 | 0 | 38.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 13 | Yiriyon | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Oergryte FF - Degerfors
Dru?yna Oergryte FF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Najwi?cej bramek w Liga szwedzka dla Oergryte FF zdobyli: Anton Andreasson 2 goli, Christoffer Styffe 1 goli, Tibbling Ugwo 1 goli.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Oergryte FF nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.33 na mecz
Dru?yna Degerfors znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Najlepsi zawodnicy Degerfors w Liga szwedzka, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Sebastian Ohlsson 1 goli, Sundgren 1 goli, M. Rafferty 1 goli.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Degerfors nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Oergryte FF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Oergryte FF wygranych 13 meczów , Degerfors wygra?a 7 spotka?, by?o 3 remisów. W 16 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 21 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Oergryte FF Degerfors
Tabela ligowa tutaj




Liga szwedzka
1