Nimes vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- Nimes 64%
- Strasbourg 36%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Bernardoni
29
Alakouch
23
Briancon
5
Landre
12
Maouassa
6
Ferri
11
Savanier
18
Valls
10
Bouanga
7
Alioui
20
Ripart
1
Sels
27
Lala
5
Kone
13
Mitrovic
4
Martinez
23
Carole
17
Goncalves
14
Prcic
22
Fofana
12
Mothiba
29
Costa
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 11.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 63.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Maouassa | 0 | 0 | 39.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Ferri | 0 | 0 | 58.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 52.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Valls | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Bouanga | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Alioui | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Valette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bobichon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Bozok | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 21.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Guillaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Lybohy | 0 | 0 | 39.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sels | 0 | 0 | 19.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Lala | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kone | 0 | 0 | 20.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 17.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 15.00 (55.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Carole | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Prcic | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fofana | 0 | 0 | 9.00 (50.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Mothiba | 0 | 0 | 13.00 (59.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Corgnet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Zohi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ajorque | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Thomasson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Aaneba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 28 | Grandsir | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Nimes - Strasbourg
Dru?yna Nimes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Nimes nie wygrali meczu od 2 spotka?. Nie zosta?a pokonana u siebie od 3 meczów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Rachid Alioui 5 goli, Antonin Bobichon 4 goli, Denis Bouanga 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Antonin Bobichon 1 asyst, Denis Bouanga 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Mustapha Diallo, Clement Depres.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 51.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 74.07% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Nimes nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.41 na mecz
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Lebo Mothiba 7 goli, Ludovic Ajorque 6 goli, Adrien Thomasson 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nimes. Zawodnicy Lebo Mothiba 1 asyst, Ludovic Ajorque 1 asyst, Adrien Thomasson 8 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nimes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Strasbourg: Jeremy Grimm, Jonas Martin, Idriss Saadi.
Z powodu zawieszenia Samuel Grandsir nie wybiegn? na boisko.
W 28 meczach zdobyli 43 bramek, co daje ?redni? 1.54 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Strasbourg. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Nimes, 4 wygranych Strasbourg, 3 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 7 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
2

