Nimes vs Rennes
Posiadanie piłki
- Nimes 55%
- Rennes 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Dias
29
Alakouch
23
Briancon
4
Martinez
26
Miguel
12
Fomba
18
Valls
8
Deaux
10
Ferhat
20
Ripart
7
Philippoteaux
16
Mendy
27
Traore
3
Silva
21
Gnagnon
17
Maouassa
7
Raphinha
18
Camavinga
12
Siliki
20
Tait
23
Hunou
11
Niang
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 23.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 33.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 19.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 7.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Valls | 0 | 0 | 26.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 30.00 (63.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 9.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Philippoteaux | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Stojanovski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Valerio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Duljevic | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Denkey | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 22 | |
Benrahou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | Amar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Mendy | 0 | 0 | 21.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 20.00 (54.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 35.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 13.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | Raphinha | 0 | 0 | 14.00 (56.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 18 | Camavinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 18.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 7.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 5.00 (45.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Salin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 4.00 (40.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Morel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Gboho | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Guclu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nimes - Rennes
Dru?yna Nimes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 3 punktów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Renaud Ripart 4 goli, Romain Philippoteaux 3 goli, Ahoueke Denkey 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Renaud Ripart 1 asyst, Romain Philippoteaux 2 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Clement Depres, Haris Duljevic, Sami Ben Amar.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 47.37% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 63.16% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Nimes nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.79 na mecz
Dru?yna Rennes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Mbaye Niang 8 goli, Adrien Hunou 5 goli, Raphinha 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Raphinha 2 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jakob Johansson, Clement Grenier, Metehan Guclu, Jeremy Gelin, Jonas Martin.
W 19 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 1.26 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 42.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Rennes nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Nimes, 1 wygranych Rennes, 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 2 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 1 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0