Nimes vs Rennes
Posiadanie piłki
- Nimes 45%
- Rennes 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Bernardoni
20
Ripart
23
Briancon
27
Lybohy
26
Miguel
6
Ferri
11
Savanier
14
Bobichon
22
Thioub
7
Alioui
10
Bouanga
40
Koubek
27
Traore
20
Nyamsi
4
Mexer
5
Doumbia
14
Bourigeaud
26
Gelin
21
Andre
22
Castillo
18
Arfa
23
Hunou
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 15.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 37.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 16.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Lybohy | 0 | 0 | 26.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 27.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Ferri | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bobichon | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 31.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Alioui | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bouanga | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 7.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Valette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Valdivia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Valls | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bozok | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Guillaume | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Luce | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 32.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Nyamsi | 0 | 0 | 52.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 62.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | Doumbia | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 48.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 25.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arfa | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Lauriente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Boey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Nkada | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Janvier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | Camavinga | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nimes - Rennes
Dru?yna Nimes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 5 meczów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Denis Bouanga 5 goli, Antonin Bobichon 5 goli, Rachid Alioui 5 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Denis Bouanga 2 asyst, Antonin Bobichon 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Mustapha Diallo, Clement Depres.
??cznie rozegrali 30 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 53.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Nimes nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.43 na mecz
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Rennes nie wygrali meczu na wyje?dzie od 5 spotka?. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Mbaye Niang 7 goli, Hatem Ben Arfa 7 goli, Ismaila Sarr 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mbaye Niang 3 asyst, Hatem Ben Arfa 2 asyst, Ismaila Sarr 5 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Theoson Jordan Siebatcheu, Abdoulaye Diallo, Ludovic Baal, Romain Danze.
W 30 meczach zdobyli 42 bramek, co daje ?redni? 1.40 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Rennes nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Rennes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 0 wygranych Nimes, 1 wygranych Rennes, 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 1 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 0 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
3

