Nimes vs Montpellier
Posiadanie piłki
- Nimes 40%
- Montpellier 60%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
29
Alakouch
5
Landre
27
Ueda
26
Miguel
18
Cubas
22
Benrahou
12
Fomba
20
Ripart
10
Ferhat
28
Kone
1
Omlin
6
Sambia
4
Hilton
3
Congre
7
Ristic
12
Ferri
19
Mavididi
25
Mollet
11
Savanier
10
Laborde
9
Delort
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 39.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 16.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | Ueda | 0 | 0 | 29.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Cubas | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Benrahou | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 34.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 30.00 (53.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | Kone | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | Guessoum | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Eliasson | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Ahlinvi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 14.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Duljevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Roux | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Meling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Omlin | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 60.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 41.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ristic | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Mavididi | 0 | 0 | 19.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 46.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Laborde | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Delort | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Tallec | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Wahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Carvalho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Skuletic | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nimes - Montpellier
Dru?yna Nimes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. Nimes nie wygrali meczu od 2 spotka?. Nie zosta?a pokonana u siebie od 3 meczów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Renaud Ripart 7 goli, Zinedine Ferhat 4 goli, Niclas Eliasson 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Renaud Ripart 1 asyst, Zinedine Ferhat 5 asyst, Niclas Eliasson 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Sidy Sarr, Clement Depres.
W spotkaniu nie wyst?pi? Birger Meling z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 28 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 17 zostali pokonani. W 53.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Nimes nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.96 na mecz
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 11 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie zosta?a pokonana od 6 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Andy Delort 9 goli, Gaetan Laborde 9 goli, Stephy Mavididi 7 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andy Delort 7 asyst, Gaetan Laborde 7 asyst.
??cznie rozegrali 28 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 20 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.57 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nimes wygranych 2 meczów , Montpellier wygra?a 4 spotka?, by?o 2 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nimes Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


