Nimes vs Metz
Posiadanie piłki
- Nimes 67%
- Metz 33%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
21
Burner
23
Briancon
4
Martinez
26
Miguel
20
Ripart
8
Deaux
12
Fomba
7
Eliasson
25
Roux
28
Kone
16
Oukidja
18
Centonze
2
Bronn
23
Kouayate
3
Udol
5
Angban
19
Maiga
13
Gueye
10
Boulaya
12
Tchimbembe
11
Nguette
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | Burner | 0 | 0 | 65.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 89.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 57.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 46.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 43.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 88.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 16.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Eliasson | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Roux | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | Kone | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | Ahlinvi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Aribi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Duljevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Benrahou | 0 | 0 | 47.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Denkey | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Majouga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Valerio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 34.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Centonze | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | Bronn | 0 | 0 | 30.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Angban | 0 | 0 | 24.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Maiga | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Gueye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Boulaya | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Tchimbembe | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Fofana | 0 | 0 | 12.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Delaine | 0 | 0 | 7.00 (14.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Maziz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Iseka | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Vagner | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Ambrose | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Cabit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nimes - Metz
Team Nimes currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Nimes nie wygrali meczu u siebie od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Zinedine Ferhat 3 goli, Birger Meling 1 goli, Romain Philippoteaux 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Zinedine Ferhat 2 asyst, Birger Meling 2 asyst, Romain Philippoteaux 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Sidy Sarr, Clement Depres, Zinedine Ferhat, Antoine Valerio.
W spotkaniu nie wyst?pi? Loiik Landre z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nimes nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.13 na mecz
Dru?yna Metz znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 11 punktów. U siebie od 5 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Nimes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Ibrahima Niane 6 goli, Farid Boulaya 1 goli, Opa Nguette 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Farid Boulaya 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Kevin N'Doram, Ibrahima Niane, Boubacar Traore, Thierry Ambrose, Manuel Cabit.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Metz nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.13 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Metz. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Nimes, 3 wygranych Metz, 6 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0

