Nimes vs Angers
Posiadanie piłki
- Nimes 60%
- Angers 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
21
Burner
23
Briancon
5
Landre
29
Alakouch
8
Deaux
18
Cubas
10
Ferhat
22
Benrahou
7
Eliasson
13
Aribi
1
Bernardoni
29
Manceau
8
Traore
24
Thomas
3
Doumbia
18
Amadou
5
Mangani
22
Thioub
10
Fulgini
27
Pereira-Lage
19
Bahoken
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 19.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | Burner | 0 | 0 | 26.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 69.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 37.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 50.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cubas | 0 | 0 | 31.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 29.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Benrahou | 0 | 0 | 56.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Eliasson | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | Aribi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | Ahlinvi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Roux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Denkey | 0 | 0 | 9.00 (55.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | Kone | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 3 | |
Meling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 18.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 21.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Amadou | 0 | 0 | 21.00 (61.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 10.00 (40.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nimes - Angers
Dru?yna Nimes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Nimes nie wygrali meczu u siebie od 4 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Zinedine Ferhat 3 goli, Birger Meling 1 goli, Romain Philippoteaux 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Zinedine Ferhat 2 asyst, Birger Meling 2 asyst, Romain Philippoteaux 1 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Sidy Sarr, Zinedine Ferhat.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nimes nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Ismael Traore 3 goli, Angelo Fulgini 2 goli, Stephane Bahoken 2 goli. Zawodnicy Ismael Traore 1 asyst, Angelo Fulgini 1 asyst, Stephane Bahoken 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nimes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Enzo Ebosse.
W 9 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.11 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Nimes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nimes wygranych 11 meczów , Angers wygra?a 8 spotka?, by?o 3 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nimes Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

