Nice vs Zulte-Waregem
Posiadanie piłki
- Nice 58%
- Zulte-Waregem 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Benitez
2
Souquet
15
Burner
31
Dante
20
Marchand
24
Jallet
26
Koziello
6
Seri
8
Lees-Melou
9
Balotelli
14
Plea
25
Bostyn
3
Baudry
2
Fauw
4
Heylen
14
Walsh
20
Doumbia
43
Coopman
31
Hamalainen
11
Pauw
7
Iseka
30
Kastanos
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 21.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 76.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | Burner | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 116.00 (99.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 79.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 53.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Koziello | 0 | 0 | 87.00 (96.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Seri | 0 | 0 | 110.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 33.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 33.00 (71.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Plea | 0 | 0 | 38.00 (97.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sneijder | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Mendy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lusamba | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Bostyn | 0 | 0 | 6.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Baudry | 0 | 0 | 47.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Fauw | 0 | 0 | 55.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Heylen | 0 | 0 | 50.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Walsh | 0 | 0 | 42.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doumbia | 0 | 0 | 50.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Coopman | 0 | 0 | 23.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Hamalainen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Pauw | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Iseka | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Kastanos | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 23 | |
Sart | 0 | 0 | 29.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Leali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Smet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Cordaro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Saponjic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 61 | Roover | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 63 | Himpe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Nice - Zulte-Waregem
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (2 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 6 punktów. Nice nie wygrali meczu od 2 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga Europy dla Nice zdobyli: Alassane Plea 4 goli, Mario Balotelli 2 goli, Allan Saint-Maximin 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Mario Balotelli 1 asyst.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Nice nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.25 na mecz
Dru?yna Zulte-Waregem znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (3 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Dla obrony Nice najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Aaron Leya Iseka 1 goli, Marvin Baudry 1 goli, Onur Kaya 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Zulte-Waregem.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Zulte-Waregem nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Zulte-Waregem wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nice wygranych 1 meczów , Zulte-Waregem wygra?a 1 spotka?, by?o 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nice Zulte-Waregem
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
3


