Nice vs Toulouse
Posiadanie piłki
- Nice 57%
- Toulouse 43%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Bulka
7
Boga
25
Cho
29
Guessand
33
Mendy
64
Bombito
4
Dante
92
Clauss
6
Boudaoui
8
Rosario
14
Brahimi
22
Alvaro
26
Bard
50
Restes
9
Magri
3
McKenzie
2
Nicolaisen
4
Cresswell
6
Costa
15
Doennum
23
Yepes
8
Sierro
12
Kamanzi
10
Gboho
7
Aboukhlal
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Bouanani | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Lotomba | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Traoré | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Kwingoua | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Orakpo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | Ndayishimiye | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Bulka | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Boga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 25 | Cho | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | |
Guessand | 0 | 0 | 14.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 33 | Mendy | 0 | 0 | 56.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 64 | Bombito | 0 | 0 | 80.00 (86.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 4 | |
Dante | 0 | 0 | 66.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 92 | |
Clauss | 0 | 0 | 37.00 (73.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Boudaoui | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Rosario | 0 | 0 | 37.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | Brahimi | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | |
Alvaro | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 26 | Bard | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | |
Genreau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Suazo | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Schmidt | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Bangre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Skyttae | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Dominguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Methalie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 80 | Shavy | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 50 | Restes | 0 | 0 | 33.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Magri | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
McKenzie | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | |
Nicolaisen | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | |
Cresswell | 0 | 0 | 55.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 15 | Doennum | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | Yepes | 0 | 0 | 33.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Sierro | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | Kamanzi | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Gboho | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Aboukhlal | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nice - Toulouse
Team Nice currently is on lower place in table (18 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Mohamed Cho 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Gaetan Laborde 1 asyst.
??cznie rozegrali 1 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Nice nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Toulouse znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Toulouse w 5 ostatnich meczach zdoby?a 1 punktów.
W 1 meczach zdobyli 0 bramek, co daje ?redni? 0.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 0.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Toulouse nie straci? bramki. W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Nice. Ostatnie mecze obu dru?yn: 17 wygranych Nice, 12 wygranych Toulouse, 14 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 29 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 20 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1