Nice vs Olympique Lyon
Posiadanie piłki
- Nice 44%
- Olympique Lyon 56%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Benitez
15
Burner
29
Herelle
31
Dante
23
Sarr
25
Cyprien
5
Aoutsa
6
Walter
26
Maolida
7
Saint-Maximin
14
Ganago
1
Lopes
14
Dubois
6
Marcelo
5
Denayer
22
Mendy
28
Alvaro
8
Aouar
10
Traore
18
Fekir
11
Depay
9
Dembele
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 19.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | Burner | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Herelle | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 34.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 49.00 (84.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 42.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Walter | 0 | 0 | 36.00 (92.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Maolida | 0 | 0 | 21.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ganago | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Clementia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Sylvestre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Pelmard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Wade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Pelican | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lopes | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | |
Dubois | 0 | 0 | 20.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Marcelo | 0 | 0 | 48.00 (87.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Denayer | 0 | 0 | 55.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Mendy | 0 | 0 | 45.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | |
Alvaro | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Aouar | 0 | 0 | 61.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Traore | 0 | 0 | 13.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Fekir | 0 | 0 | 29.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Depay | 0 | 0 | 38.00 (77.00%) | 8.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Dembele | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marcal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Tete | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cheikh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Cornet | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Tousart | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gorgelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Rafael | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Gouiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Nice - Olympique Lyon
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. U siebie od 6 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Allan Saint-Maximin 6 goli, Wylan Cyprien 3 goli, Youcef Attal 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Allan Saint-Maximin 2 asyst.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 21.74% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 56.52% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Nice nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.78 na mecz
Dru?yna Olympique Lyon zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Nie przegra?a meczu od 7 spotka?. Zawodnicy Olympique Lyon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Nabil Fekir 7 goli, Moussa Dembele 7 goli, Bertrand Traore 6 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Nabil Fekir 3 asyst, Moussa Dembele 2 asyst, Bertrand Traore 1 asyst.
W 23 meczach zdobyli 38 bramek, co daje ?redni? 1.65 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 47.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.61% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Olympique Lyon nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Lyon wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nice wygranych 8 meczów , Olympique Lyon wygra?a 18 spotka?, by?o 10 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 25 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nice Olympique Lyon
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

