Nice vs Nantes
Posiadanie piłki
- Nice 55%
- Nantes 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Benitez
33
Pelmard
29
Herelle
31
Dante
23
Sarr
21
Danilo
5
Aoutsa
8
Lees-Melou
20
Attal
10
Bihan
7
Saint-Maximin
1
Dupe
2
Fabio
4
Pallois
3
Carlos
14
Traore
19
Toure
20
Girotto
28
Rongier
22
Limbombe
7
Coulibaly
18
Moutoussamy
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 28.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 33 | Pelmard | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Herelle | 0 | 0 | 66.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 63.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Danilo | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 42.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Attal | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bihan | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 23.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Coly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Clementia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Sacko | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Makengo | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Boscagli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Jaziri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Maolida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dupe | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Fabio | 0 | 0 | 23.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 34.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 55.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Traore | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Toure | 0 | 0 | 43.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Girotto | 0 | 0 | 32.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Rongier | 0 | 0 | 42.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Limbombe | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 8.00 (47.00%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Moutoussamy | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Boschilia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Olliero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Evangelista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Kwateng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Mance | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Louza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Ditu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nice - Nantes
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Allan Saint-Maximin 6 goli, Youcef Attal 6 goli, Wylan Cyprien 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Allan Saint-Maximin 3 asyst, Wylan Cyprien 1 asyst.
W Nice nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Remi Walter, Christophe Jallet, Wylan Cyprien, Myziane Maolida.
Patrick Burner nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 35 w tym sezonie. Wygra? 14 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 20.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 48.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 15 meczach Nice nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.77 na mecz
Dru?yna Nantes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 15 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emiliano Sala 12 goli, Kalifa Coulibaly 7 goli, Abdul Majeed Waris 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nice. Zawodnicy Emiliano Sala 2 asyst, Kalifa Coulibaly 2 asyst, Abdul Majeed Waris 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nice, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Nantes: Joris Kayembe Ditu.
W 35 meczach zdobyli 46 bramek, co daje ?redni? 1.31 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 15 pora?ek. W 48.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Nantes nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Nantes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nice wygranych 7 meczów , Nantes wygra?a 8 spotka?, by?o 10 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nice Nantes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

