Nice vs Lille
Posiadanie piłki
- Nice 49%
- Lille 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Red cards |
Składy
40
Benitez
20
Attal
29
Herelle
31
Dante
23
Sarr
24
Jallet
8
Lees-Melou
5
Aoutsa
25
Cyprien
7
Saint-Maximin
9
Balotelli
16
Maignan
17
Celik
22
Dabila
6
Fonte
3
Kone
20
Maia
8
Xeka
19
Pepe
12
Ikone
14
Bamba
10
Fonte
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 16.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Attal | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Herelle | 0 | 0 | 46.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 37.00 (94.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 57.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Walter | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ganago | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Danilo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Makengo | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Boscagli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Maignan | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Celik | 0 | 0 | 29.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Dabila | 0 | 0 | 37.00 (97.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Fonte | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Kone | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Maia | 0 | 0 | 53.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Xeka | 0 | 0 | 30.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pepe | 0 | 0 | 16.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Ikone | 0 | 0 | 14.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bamba | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Fonte | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jakubech | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Leao | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Remy | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Araujo | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Soumare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Pied | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 23 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Ballo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nice - Lille
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. U siebie od 3 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Allan Saint-Maximin 2 goli, Bassem Srarfi 1 goli, Christophe Jallet 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Allan Saint-Maximin 2 asyst.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 30.77% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 46.15% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Nice nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.77 na mecz
Dru?yna Lille zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Lille od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lille w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Nicolas Pepe 8 goli, Jonathan Bamba 7 goli, Jose Miguel Fonte 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Nicolas Pepe 5 asyst, Jonathan Bamba 1 asyst, Jose Miguel Fonte 1 asyst.
Zawodnicy Thiago Mendes, Fode Ballo nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 13 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.62 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.54% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Lille nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Nice wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nice wygranych 12 meczów , Lille wygra?a 7 spotka?, by?o 15 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 25 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nice Lille
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2