Nice vs Bodoe/Glimt
Posiadanie piłki
- Nice 45%
- Bodoe/Glimt 55%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
31
Dupe
15
Moukoko
5
Monem
64
Bombito
42
Kwingoua
33
Mendy
36
Camara
10
Diop
2
Abdi
19
Bouanani
34
Bousnina
12
Khaikin
25
Määttä
9
Hoegh
23
Hauge
20
Sjøvold
2
Nielsen
6
Gundersen
15
Bjoerkan
26
Evjen
7
Berg
14
Saltnes
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Bulka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Dante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Boudaoui | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bouanani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Louchet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Laborde | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Cho | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Bard | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Nandjou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | Youssouf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 48 | Alvarenga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | Ndayishimiye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Boulhendi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 92 | |
Clauss | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 31 | |
Dupe | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 15 | |
Moukoko | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | Monem | 0 | 0 | 70.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 64 | Bombito | 0 | 0 | 57.00 (95.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 42 | Kwingoua | 0 | 0 | 28.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 33 | Mendy | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 36 | Camara | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 5.00 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | Diop | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 2 | |
Abdi | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | Bouanani | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 34 | Bousnina | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lund | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Bjoertuft | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Auklend | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Fet | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Helmersen | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Soerli | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Brøndbo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 94 | Mikkelsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Žugelj | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 12 | Khaikin | 0 | 0 | 38.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 25 | Määttä | 0 | 0 | 18.00 (63.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Hoegh | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 23 | Hauge | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Sjøvold | 0 | 0 | 57.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | Nielsen | 0 | 0 | 88.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | Gundersen | 0 | 0 | 91.00 (96.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | Bjoerkan | 0 | 0 | 57.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 26 | |
Evjen | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | Berg | 0 | 0 | 59.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Saltnes | 0 | 0 | 27.00 (86.00%) | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nice - Bodoe/Glimt
Team Nice currently is on lower place in table (35 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 1 punktów. Najwi?cej bramek w Liga Europy dla Nice zdobyli: Jeremie Boga 2 goli, Pablo Rosario 1 goli, Evann Guessand 1 goli.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Nice nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.86 na mecz
Dru?yna Bodoe/Glimt znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Bodoe/Glimt w Liga Europy z najwi?ksz? liczb? bramek: Kasper Waarst Hoegh 3 goli, Haakon Evjen 3 goli, Jens Hauge 2 goli. Zawodnicy Kasper Waarst Hoegh 1 asyst, Jens Hauge 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nice, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 7 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.86 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 85.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Bodoe/Glimt nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.




Liga Europy
1