Nice vs Amiens
Posiadanie piłki
- Nice 68%
- Amiens 32%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Benitez
15
Burner
4
Marlon
23
Sarr
20
Marchand
6
Seri
5
Aoutsa
8
Lees-Melou
7
Saint-Maximin
14
Plea
11
Srarfi
16
Bouet
19
Bessat
2
Gouano
3
Adenon
25
Cissokho
34
Zungu
8
Fofana
37
Gakpe
14
Kakuta
10
Bourgaud
15
Konate
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 23.00 (95.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 89.00 (93.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 64.00 (87.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Seri | 0 | 0 | 91.00 (87.90%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 47.00 (80.90%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 40.00 (70.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Plea | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 5.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 18.00 (94.40%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Koziello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lusamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Bihan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 29.00 (86.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 26.00 (92.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cissokho | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 33.00 (81.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Gakpe | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 40.00 (67.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bourgaud | 0 | 0 | 26.00 (88.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 26.00 (73.10%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Gope-Fenepej | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Baradji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Bodmer | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
N'Gosso | 0 | 0 | 14.00 (85.70%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Banaziak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nice - Amiens
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 13 punktów. U siebie od 5 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Mario Balotelli 10 goli, Alassane Plea 5 goli, Pier Lees-Melou 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Alassane Plea 2 asyst, Pier Lees-Melou 4 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 57.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.95% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Nice nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.26 na mecz
Dru?yna Amiens znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 4 goli, Gael Kakuta 3 goli, Harisson Manzala Tusumgama 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 1 asyst, Gael Kakuta 4 asyst, Harisson Manzala Tusumgama 1 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 26.32% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Amiens nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.84 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Amiens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nice wygranych 1 meczów , Amiens wygra?a 2 spotka?, by?o 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nice Amiens
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

