Nantes vs Nice
Posiadanie piłki
- Nantes 53%
- Nice 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Tatarusanu
25
Kwateng
13
Miazga
5
Mbodji
6
Lima
28
Rongier
21
Krhin
12
Boschilia
10
Waris
9
Sala
22
Limbombe
40
Benitez
29
Herelle
31
Dante
23
Sarr
24
Jallet
27
Makengo
5
Aoutsa
8
Lees-Melou
12
Coly
7
Saint-Maximin
26
Maolida
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Tatarusanu | 0 | 0 | 20.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | Kwateng | 0 | 0 | 27.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Miazga | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mbodji | 0 | 0 | 25.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Lima | 0 | 0 | 46.00 (74.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | |
Rongier | 0 | 0 | 68.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Krhin | 0 | 0 | 24.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Boschilia | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Waris | 0 | 0 | 16.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Sala | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Limbombe | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Fabio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Evangelista | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Moutoussamy | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Toure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Ditu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Herelle | 0 | 0 | 29.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Jallet | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Makengo | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 42.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 58.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Coly | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Maolida | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Walter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 16 | Clementia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Sacko | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Attal | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cyprien | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Boscagli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Hassen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nantes - Nice
Dru?yna Nantes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emiliano Sala 3 goli, Kalifa Coulibaly 1 goli, Lucas Evangelista 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nice.
Kontuzjowani zawodnicy Nantes: Joris Kayembe Ditu.
W 6 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Nantes nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Nice znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Allan Saint-Maximin 2 goli, Pier Lees-Melou 1 goli, Ignatius Knepe Ganago 1 goli.
W Nice nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Mouez Hassen.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Nice nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.67 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Nantes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nantes wygranych 8 meczów , Nice wygra?a 6 spotka?, by?o 10 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nantes Nice
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

