Nantes vs Nice
Posiadanie piłki
- Nantes 43%
- Nice 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Tatarusanu
15
Dubois
3
Carlos
4
Pallois
5
Djidji
8
Thomasson
19
Toure
28
Rongier
10
Bammou
33
Ngom
9
Sala
40
Benitez
2
Souquet
4
Marlon
23
Sarr
20
Marchand
8
Lees-Melou
5
Aoutsa
6
Seri
7
Saint-Maximin
9
Balotelli
14
Plea
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Tatarusanu | 0 | 0 | 14.00 (78.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Dubois | 0 | 0 | 43.00 (83.70%) | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 35.00 (74.30%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 32.00 (81.30%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Djidji | 0 | 0 | 30.00 (76.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Thomasson | 0 | 0 | 50.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Toure | 0 | 0 | 63.00 (87.30%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Rongier | 0 | 0 | 45.00 (93.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bammou | 0 | 0 | 26.00 (69.20%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | Ngom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Sala | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Iloki | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Kacaniklic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ghanassy | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Moutoussamy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Girotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 26 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Benitez | 0 | 0 | 30.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 72.00 (93.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 92.00 (90.20%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 63.00 (92.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Lees-Melou | 0 | 0 | 48.00 (89.60%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aoutsa | 0 | 0 | 55.00 (90.90%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Seri | 0 | 0 | 93.00 (89.30%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Saint-Maximin | 0 | 0 | 50.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Balotelli | 0 | 0 | 30.00 (76.70%) | 6.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Plea | 0 | 0 | 41.00 (70.70%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Lloris | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Srarfi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Burner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Mendy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Koziello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Makengo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Cardinale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 29 | |
Bihan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 31 | |
Dante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nantes - Nice
Dru?yna Nantes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 6 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emiliano Sala 5 goli, Adrien Thomasson 2 goli, Prejuce Nakoulma 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nice. Zawodnicy Emiliano Sala 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nice, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Nantes: Kalifa Coulibaly.
W 16 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 37.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Nantes nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Nice currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nice zdobyli: Mario Balotelli 8 goli, Alassane Plea 4 goli, Pier Lees-Melou 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Alassane Plea 3 asyst, Pier Lees-Melou 3 asyst.
W Nice nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Mickael Le Bihan.
Dante nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.25% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Nice nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.25 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Nantes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nantes wygranych 8 meczów , Nice wygra?a 5 spotka?, by?o 9 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nantes Nice
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


