Nantes vs Caen
Posiadanie piłki
- Nantes 65%
- Caen 35%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Tatarusanu
25
Kwateng
13
Miazga
3
Carlos
6
Lima
21
Krhin
18
Moutoussamy
17
Evangelista
28
Rongier
23
Dabo
7
Coulibaly
30
Samba
21
Guilbert
2
Baysse
24
Djiku
15
Imorou
6
Oniangue
10
Fajr
18
Bammou
19
Tchokounte
11
Ninga
27
Crivelli
Podstawowy skład
Goalkeeper
30 Tatarusanu
Defence
25 Kwateng
13 Miazga
3 Carlos
6 Lima
Midfield
21 Krhin
18 Moutoussamy
62'
17 Evangelista
28 Rongier
23 Dabo
46'
Forward
7 Coulibaly
5'
75'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Tatarusanu | 0 | 0 | 22.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | Kwateng | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Miazga | 0 | 0 | 48.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Lima | 0 | 0 | 30.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Krhin | 0 | 0 | 46.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Moutoussamy | 0 | 0 | 25.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Evangelista | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 6.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Rongier | 0 | 0 | 67.00 (80.00%) | 6.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Dabo | 0 | 0 | 9.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 6.00 (37.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Sala | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Waris | 0 | 0 | 8.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Boschilia | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Girotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Ruiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 19 | |
Toure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 10.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 12.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Baysse | 0 | 0 | 13.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Imorou | 0 | 0 | 12.00 (60.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Oniangue | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fajr | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Bammou | 0 | 0 | 16.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Tchokounte | 0 | 0 | 17.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Ninga | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 27 | |
Crivelli | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Armougom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Sankoh | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Peeters | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Deminguet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Mbengue | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Gradit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nantes - Caen
Dru?yna Nantes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 0 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emiliano Sala 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Caen. Zawodnicy , Samuel Moutoussamy 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Caen, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Z powodu zawieszenia Abdoulaye Toure nie wybiegn? na boisko.
W 2 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 0.50 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Nantes nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Caen znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Yacine Bammou 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nantes.
Kontuzjowani zawodnicy Caen: Baissama Sankoh, Jonathan Gradit.
W 2 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 0.50 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Caen nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Nantes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nantes wygranych 8 meczów , Caen wygra?a 7 spotka?, by?o 2 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nantes Caen
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1