Nantes vs Angers
Posiadanie piłki
- Nantes 39%
- Angers 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Tatarusanu
15
Dubois
3
Carlos
4
Pallois
6
Lima
7
Iloki
19
Toure
20
Girotto
10
Bammou
33
Ngom
9
Sala
30
Letellier
25
Bamba
8
Traore
4
Pavlovic
3
Andreu
20
Tait
24
Thomas
15
Capelle
23
Fulgini
9
Crivelli
7
Ekambi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Tatarusanu | 0 | 0 | 21.00 (57.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Dubois | 0 | 0 | 40.00 (77.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 27.00 (59.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Lima | 0 | 0 | 42.00 (54.80%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | Iloki | 0 | 0 | 29.00 (86.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Toure | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Girotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bammou | 0 | 0 | 18.00 (66.70%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | Ngom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Sala | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Djidji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Thomasson | 0 | 0 | 18.00 (83.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Awaziem | 0 | 0 | 8.00 (62.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ghanassy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Krhin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Rongier | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 26 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Letellier | 0 | 0 | 21.00 (71.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 54.00 (83.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 41.00 (92.70%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 65.00 (87.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Andreu | 0 | 0 | 56.00 (87.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 45.00 (71.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 47.00 (76.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 55.00 (92.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Fulgini | 0 | 0 | 64.00 (85.90%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Crivelli | 0 | 0 | 24.00 (58.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ekambi | 0 | 0 | 33.00 (87.90%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Sunu | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ketkeophomphone | 0 | 0 | 3.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Puyo | 0 | 0 | 33.00 (72.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nantes - Angers
Dru?yna Nantes zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emiliano Sala 5 goli, Adrien Thomasson 2 goli, Prejuce Nakoulma 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Angers. Zawodnicy Emiliano Sala 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Angers, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Nantes: Kalifa Coulibaly.
W 17 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 52.94% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Nantes nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Angers znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Angers nie wygrali meczu od 8 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Karl Toko Ekambi 7 goli, Angelo Fulgini 2 goli, Thomas Mangani 2 goli. Zawodnicy Karl Toko Ekambi 2 asyst, Angelo Fulgini 3 asyst, Thomas Mangani 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nantes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.12 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Angers nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Nantes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 8 wygranych Nantes, 7 wygranych Angers, 4 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 15 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 9 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1


