Monza vs Atalanta
Posiadanie piłki
- Monza 60%
- Atalanta 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Gregorio
4
Marlon
3
Villar
5
Caldirola
19
Birindelli
30
Augusto
32
Pessina
6
Rovella
12
Sensi
17
Caprari
47
Mota
1
Musso
33
Hateboer
2
Toloi
28
Demiral
77
Zappacosta
7
Koopmeiners
15
Roon
11
Lookman
13
Ederson
18
Malinovsky
17
Hoejlund
Podstawowy skład
Goalkeeper
16 Gregorio
Defence
4 Marlon
3 Villar
5 Caldirola
86'
19 Birindelli
76'
30 Augusto
Midfield
32 Pessina
6 Rovella
76'
12 Sensi
76'
Forward
17 Caprari
69'
47 Mota
86'
Goalkeeper
Musso 1
Defence
Hateboer 33
Toloi 2
Demiral 28
46'
Zappacosta 77
Midfield
Koopmeiners 7
Roon 15
88'
Lookman 11
76'
Ederson 13
71'
Malinovsky 18
Forward
57'
71'
Hoejlund 17
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gregorio | 0 | 0 | 43.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Marlon | 0 | 0 | 65.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Villar | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Caldirola | 0 | 0 | 36.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Birindelli | 0 | 0 | 45.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Augusto | 0 | 0 | 32.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 32 | |
Pessina | 0 | 0 | 55.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Rovella | 0 | 0 | 84.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Sensi | 0 | 0 | 61.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Caprari | 0 | 0 | 35.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 47 | |
Mota | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Pepin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Barberis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Gytkjaer | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Valoti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Ranocchia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Antov | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Colpani | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Marrone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Petagna | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | Bondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | |
Izzo | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 79 | |
Molina | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | Vignato | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 84 | |
Ciurria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 89 | |
Cragno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Ranocchia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
D'Alessandro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Musso | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Toloi | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Demiral | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 77 | |
Zappacosta | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Koopmeiners | 0 | 0 | 42.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 43.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lookman | 0 | 0 | 28.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Ederson | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Malinovsky | 0 | 0 | 36.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Hoejlund | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Maehle | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Okoli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Boga | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Zortea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Ruggeri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | |
Scalvini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 57 | |
Sportiello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Pasalic | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 93 | Soppy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Djimsiti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 91 | |
Zapata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Monza - Atalanta
Dru?yna Monza znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Najlepsi zawodnicy Monza w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Dany Mota 1 goli, Andrea Colpani 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Gianluca Caprari 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Monza: Andrea Ranocchia, Marco D'Alessandro.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Monza nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.50 na mecz
Dru?yna Atalanta zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 10 punktów. Zawodnicy Atalanta w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Teun Koopmeiners 4 goli, Rus?an Malinowski 1 goli, Ademola Lookman 1 goli. Zawodnicy , Rus?an Malinowski 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Monza, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Atalanta: Berat Djimsiti, Duvan Zapata.
W 4 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.75 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Atalanta wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Monza wygranych 0 meczów , Atalanta wygra?a 2 spotka?, by?o 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Monza Atalanta
Tabela ligowa tutaj




Serie A
0

