Montpellier vs Rennes
Posiadanie piłki
- Montpellier 30%
- Rennes 70%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Lecomte
77
Sacko
6
Jullien
4
Kouayate
3
Sylla
18
Leroy
12
Ferri
7
Nordin
11
Savanier
99
Khazri
21
Wahi
30
Mandanda
27
Traore
23
Omari
5
Theate
25
Meling
6
Ugochukwu
20
Tait
14
Bourigeaud
10
Doku
9
Kalimuendo-Muinga
19
Gouiri
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 29.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 77 | |
Sacko | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jullien | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Sylla | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Leroy | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 43.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | Nordin | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 99 | |
Khazri | 0 | 0 | 20.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Wahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Germain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mavididi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fayad | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Tamas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Maouassa | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Tchato | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 75 | |
Sakho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Esteve | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Luce | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Makouana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 32.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 59.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Omari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Theate | 0 | 0 | 90.00 (88.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Meling | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Ugochukwu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 59.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 68.00 (83.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | Doku | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | Kalimuendo-Muinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Gouiri | 0 | 0 | 42.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Alemdar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Rodon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Santamaria | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Wooh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ekambi | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Belocian | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Majer | 0 | 0 | 12.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Salah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | |
Spence | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Truffert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Terrier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Doue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | |
Xeka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Montpellier - Rennes
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Elye Wahi 13 goli, Teji Savanier 10 goli, Arnaud Nordin 5 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Elye Wahi 3 asyst, Teji Savanier 2 asyst, Arnaud Nordin 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Maxime Esteve, Theo Sainte Luce, Beni Makouana.
??cznie rozegrali 31 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 61.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.32% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.52 na mecz
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Amine Gouiri 10 goli, Martin Terrier 9 goli, Arnaud Kalimuendo-Muinga 7 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Amine Gouiri 2 asyst, Martin Terrier 4 asyst, Arnaud Kalimuendo-Muinga 3 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Adrien Truffert, Martin Terrier, Desire Doue, Xeka.
W 31 meczach zdobyli 51 bramek, co daje ?redni? 1.65 goli na mecz. 16 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 61.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.65% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Rennes nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Montpellier wygranych 11 meczów , Rennes wygra?a 17 spotka?, by?o 9 remisów. W 16 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 25 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Montpellier Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1