Montpellier vs Rennes
Posiadanie piłki
- Montpellier 50%
- Rennes 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Red cards |
Składy
40
Lecomte
5
Mendes
4
Hilton
3
Congre
2
Aguilar
13
Skhiri
14
Tallec
8
Bitolo
10
Laborde
25
Mollet
11
Delort
40
Koubek
27
Traore
3
Silva
4
Mexer
15
Bensebaini
8
Grenier
21
Andre
14
Bourigeaud
22
Castillo
18
Arfa
7
Sarr
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 62.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 48.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Aguilar | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Skhiri | 0 | 0 | 40.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Tallec | 0 | 0 | 23.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Bitolo | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Laborde | 0 | 0 | 14.00 (58.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 45.00 (90.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Delort | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lasne | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Piriz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Ligali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Skuletic | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 14.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 29.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Bensebaini | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 42.00 (76.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arfa | 0 | 0 | 11.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Baal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Montpellier - Rennes
Dru?yna Montpellier zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 6 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Gaetan Laborde 6 goli, Andy Delort 5 goli, Ambroise Oyongo Bitolo 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Andy Delort 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Keagan Dolly.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 46.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 69.23% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.54 na mecz
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Ismaila Sarr 4 goli, Clement Grenier 2 goli, Benjamin Bourigeaud 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Clement Grenier 2 asyst, Benjamin Bourigeaud 2 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoulaye Diallo, Ludovic Baal, Romain Danze.
W 13 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 1.23 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.31% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Rennes nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Montpellier wygranych 10 meczów , Rennes wygra?a 11 spotka?, by?o 7 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Montpellier Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2