Montpellier vs Nimes
Posiadanie piłki
- Montpellier 53%
- Nimes 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Rulli
3
Congre
4
Hilton
31
Cozza
2
Souquet
14
Tallec
13
Chotard
8
Bitolo
25
Mollet
10
Laborde
9
Delort
30
Bernardoni
5
Landre
23
Briancon
4
Martinez
15
Paquiez
6
Sarr
8
Deaux
12
Fomba
26
Miguel
10
Ferhat
20
Ripart
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Rulli | 0 | 0 | 26.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 33.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 48.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 32.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 20.00 (64.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Tallec | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 25.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Bitolo | 0 | 0 | 26.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 27.00 (75.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Laborde | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Delort | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Ristic | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Skuletic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Landre | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briancon | 0 | 0 | 34.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 24.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | Paquiez | 0 | 0 | 24.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Sarr | 0 | 0 | 8.00 (44.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Fomba | 0 | 0 | 22.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Miguel | 0 | 0 | 22.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | Ferhat | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Philippoteaux | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Stojanovski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Dias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Valls | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Buades | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Denkey | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Alakouch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | Depres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Duljevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Montpellier - Nimes
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Andy Delort 2 goli, Arnaud Souquet 1 goli, Florent Mollet 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andy Delort 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Teji Savanier.
W spotkaniu nie wyst?pi? Pedro Mendes, Jordan Ferri z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 16.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.83 na mecz
Dru?yna Nimes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Nimes zdobyli: Romain Philippoteaux 2 goli, Ahoueke Denkey 2 goli, Zinedine Ferhat 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Romain Philippoteaux 1 asyst, Zinedine Ferhat 2 asyst.
W Nimes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Clement Depres, Haris Duljevic.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nimes nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.17 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Montpellier wygranych 3 meczów , Nimes wygra?a 1 spotka?, by?o 2 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Montpellier Nimes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1