Montpellier vs Metz
Posiadanie piłki
- Montpellier 51%
- Metz 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Lecomte
2
Aguilar
23
Mukiele
4
Hilton
5
Mendes
24
Roussillon
13
Skhiri
28
Sessegnon
7
Lasne
18
Mbenza
19
Camara
16
Kawashima
28
Rivierez
15
Selimovic
21
Niakhate
32
Assou-Ekotto
3
Diagne
24
Cohade
9
Roux
19
Mollet
17
Dossevi
29
Riviere
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Aguilar | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mukiele | 0 | 0 | 60.00 (78.30%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 65.00 (83.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 60.00 (86.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Roussillon | 0 | 0 | 36.00 (69.40%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 13 | |
Skhiri | 0 | 0 | 51.00 (76.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Sessegnon | 0 | 0 | 28.00 (82.10%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lasne | 0 | 0 | 48.00 (81.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Mbenza | 0 | 0 | 11.00 (54.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 13.00 (76.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Pionnier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ikone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Sio | 0 | 0 | 7.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Piriz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 43.00 (44.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Rivierez | 0 | 0 | 34.00 (47.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | Selimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Niakhate | 0 | 0 | 43.00 (88.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Assou-Ekotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Diagne | 0 | 0 | 61.00 (91.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cohade | 0 | 0 | 39.00 (79.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roux | 0 | 0 | 15.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mollet | 0 | 0 | 34.00 (85.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Dossevi | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Riviere | 0 | 0 | 30.00 (76.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | Poblete | 0 | 0 | 8.00 (87.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Goudiaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Philipps | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Beunardeau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Basin | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | Jallow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Balliu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Montpellier - Metz
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie zosta?a pokonana od 6 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Giovanni Sio 4 goli, Isaac Mbenza 3 goli, Souleymane Camara 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Giovanni Sio 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Giovanni Sio.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 11.76% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 47.06% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.82 na mecz
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Metz od 11 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Montpellier najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Nolan Roux 4 goli, Emmanuel Riviere 1 goli, Fallou Diagne 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Emmanuel Riviere 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Ablie Jallow, Mathieu Dossevi, Ivan Balliu.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Metz nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.41 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Metz wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Montpellier wygranych 3 meczów , Metz wygra?a 8 spotka?, by?o 2 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Montpellier Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


