Montpellier vs Angers
Posiadanie piłki
- Montpellier 46%
- Angers 54%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Omlin
2
Souquet
31
Cozza
3
Sakho
7
Ristic
12
Ferri
13
Chotard
6
Sambia
11
Savanier
10
Mavididi
21
Wahi
1
Bernardoni
6
Ebosse
8
Traore
29
Manceau
27
Pereira-Lage
10
Fulgini
18
Ounahi
15
Capelle
3
Doumbia
19
Bahoken
7
Boufal
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Omlin | 0 | 0 | 33.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 32.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Sakho | 0 | 0 | 42.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ristic | 0 | 0 | 42.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 66.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 38.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 60.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | Mavididi | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Wahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Bitolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Germain | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Guermouche | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Gioacchini | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Thuler | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Delaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Esteve | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 11.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 49.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 52.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 42.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 60.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Ounahi | 0 | 0 | 67.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 35.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Boufal | 0 | 0 | 38.00 (84.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Ninga | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Mandrea | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Taibi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Magri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Montpellier - Angers
Dru?yna Montpellier zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 punktów. Nie zosta?a pokonana od 3 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Stephy Mavididi 5 goli, Teji Savanier 4 goli, Florent Mollet 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Stephy Mavididi 2 asyst, Teji Savanier 5 asyst, Florent Mollet 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Pedro Mendes, Maxime Esteve.
??cznie rozegrali 18 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.61 na mecz
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 4 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Sofiane Boufal 5 goli, Thomas Mangani 4 goli, Angelo Fulgini 3 goli. Zawodnicy Sofiane Boufal 3 asyst, Thomas Mangani 2 asyst, Angelo Fulgini 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Montpellier, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Z powodu zawieszenia Romain Thomas nie wybiegn? na boisko.
W 18 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 1.39 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Angers nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Montpellier wygranych 9 meczów , Angers wygra?a 4 spotka?, by?o 8 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Montpellier Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4

