Metz vs Rennes
Posiadanie piłki
- Metz 51%
- Rennes 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Kawashima
28
Rivierez
3
Diagne
21
Niakhate
32
Assou-Ekotto
24
Cohade
5
Poblete
23
Philipps
19
Mollet
20
Palmieri
29
Riviere
40
Koubek
27
Traore
26
Gelin
4
Mexer
2
Zeffane
21
Andre
12
Siliki
14
Bourigeaud
18
Amalfitano
23
Hunou
11
Brandon
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 28.00 (42.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Rivierez | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Diagne | 0 | 0 | 26.00 (76.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Niakhate | 0 | 0 | 38.00 (84.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Assou-Ekotto | 0 | 0 | 60.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Cohade | 0 | 0 | 45.00 (68.90%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Poblete | 0 | 0 | 30.00 (93.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Philipps | 0 | 0 | 39.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mollet | 0 | 0 | 28.00 (78.60%) | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Palmieri | 0 | 0 | 28.00 (71.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Riviere | 0 | 0 | 35.00 (62.90%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Selimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Thill | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Basin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Maziz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 9 | |
Roux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | Jallow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Koubek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 46.00 (67.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 35.00 (71.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mexer | 0 | 0 | 46.00 (95.70%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 35.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Andre | 0 | 0 | 62.00 (62.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 23.00 (73.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Brandon | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Diallo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 15.00 (93.30%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Ndombe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Tell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Afonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Danze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Prcic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Metz - Rennes
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Metz od 10 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Rennes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Nolan Roux 4 goli, Emmanuel Riviere 1 goli, Fallou Diagne 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Yann Jouffre, Ablie Jallow.
Nolan Roux nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 43.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Metz nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.38 na mecz
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Wahbi Khazri 5 goli, Benjamin Bourigeaud 4 goli, Firmin Mubele Ndombe 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Benjamin Bourigeaud 4 asyst, Firmin Mubele Ndombe 1 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ismaila Sarr, Sanjin Prcic.
W 16 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.31 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.75% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Rennes nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Metz wygranych 2 meczów , Rennes wygra?a 7 spotka?, by?o 8 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 10 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Metz Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


