Metz vs Lorient
Posiadanie piłki
- Metz 57%
- Lorient 43%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Oukidja
18
Centonze
2
Bronn
21
Boye
3
Udol
14
Pajot
19
Maiga
5
Angban
11
Nguette
7
Niane
9
Ambrose
30
Nardi
17
Mende
15
Laporte
5
Fontaine
21
Morel
25
Goff
19
Wissa
18
Lemoine
6
Abergel
23
Monconduit
29
Hamel
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 26.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Centonze | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Bronn | 0 | 0 | 70.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Boye | 0 | 0 | 56.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 70.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Pajot | 0 | 0 | 54.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Maiga | 0 | 0 | 57.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Angban | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Ambrose | 0 | 0 | 22.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Tchimbembe | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Delaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Maziz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Jans | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Boulaya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 27 | Vagner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 28 | |
Cabit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Nardi | 0 | 0 | 26.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Mende | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Laporte | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Fontaine | 0 | 0 | 18.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Morel | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Goff | 0 | 0 | 40.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | Wissa | 0 | 0 | 24.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Lemoine | 0 | 0 | 47.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Abergel | 0 | 0 | 45.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Monconduit | 0 | 0 | 40.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | Hamel | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Gravillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Diarra | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Bozok | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Fee | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Marveaux | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Delaplace | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Wadja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Grbic | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Metz - Lorient
Team Metz currently is on lower place in table (17 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Lorient najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Ibrahima Niane 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Farid Boulaya 1 asyst, Matthieu Udol 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Kevin N'Doram, Manuel Cabit.
Farid Boulaya nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 5 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 20.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 40.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Metz nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.60 na mecz
Team Lorient currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Lorient od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lorient w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Yoane Wissa 3 goli, Adrian Grbic 2 goli, Pierre-Yves Hamel 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Yoane Wissa 1 asyst, Pierre-Yves Hamel 2 asyst.
W 5 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 1.60 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Lorient nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Lorient. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Metz, 9 wygranych Lorient, 3 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 12 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
3

