Maritimo vs Santa Clara
Posiadanie piłki
- Maritimo 49%
- Santa Clara 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
22
Caio
27
Soederstroem
5
Junior
4
Africo
86
Hermes
23
Macedo
60
Pelagio
6
Jean
8
Correa
95
Joel
17
Milson
99
Rocha
2
Ramos
4
Cardoso
3
Villanueva
6
Mansur
25
Morita
27
Carvalho
10
Lincoln
35
Salomao
23
Crysan
13
Carlos
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 22 | |
Caio | 0 | 0 | 28.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Soederstroem | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Junior | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Africo | 0 | 0 | 43.00 (83.00%) | 4.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 86 | Hermes | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | Macedo | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 60 | |
Pelagio | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Correa | 0 | 0 | 22.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 95 | |
Joel | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Milson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Abedzadeh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guitane | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tamuzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Bambock | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rene | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Sassa | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 46 | Karo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 99 | |
Rocha | 0 | 0 | 38.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Ramos | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cardoso | 0 | 0 | 54.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | Villanueva | 0 | 0 | 60.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Mansur | 0 | 0 | 35.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | Morita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Carvalho | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Lincoln | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 35 | |
Salomao | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Crysan | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Afonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Allano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Lucas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ukra | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Nene | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Patrick | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 70 | Moghanlou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 95 | |
Sagna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Maritimo - Santa Clara
Dru?yna Maritimo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Maritimo od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Maritimo w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Rodrigo Pinho 7 goli, Joel 4 goli, Marcelo Hermes 1 goli. Zawodnicy , Marcelo Hermes 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Santa Clara, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 58.82% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Maritimo nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Santa Clara znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 3 meczów. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Santa Clara zdobyli: Thiago Santana 7 goli, Carlos 5 goli, Fabio Cardoso 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Carlos 1 asyst.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Santa Clara nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.06 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Maritimo. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Maritimo, 2 wygranych Santa Clara, 3 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 5 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
1


