Maritimo vs Gil Vicente
Posiadanie piłki
- Maritimo 58%
- Gil Vicente 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Abedzadeh
2
Winck
25
Rene
5
Junior
66
Silva
45
China
12
Costa
60
Pelagio
7
Guitane
70
Alipourghara
95
Joel
1
Denis
2
Pereira
5
Rodrigao
26
Fernandes
31
Talocha
19
Pedrinho
21
Carvalho
25
Mineiro
11
Leautey
29
Lino
7
Lourency
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Abedzadeh | 0 | 0 | 39.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Winck | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rene | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Junior | 0 | 0 | 68.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 66 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | |
China | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Costa | 0 | 0 | 51.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 60 | |
Pelagio | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guitane | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 70 | Alipourghara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 95 | |
Joel | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Correa | 0 | 0 | 14.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Milson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Bambock | 0 | 0 | 28.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | Macedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Soederstroem | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 46 | Karo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 86 | Hermes | 0 | 0 | 37.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 94 | |
Charles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Denis | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Rodrigao | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Fernandes | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Talocha | 0 | 0 | 39.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Pedrinho | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Carvalho | 0 | 0 | 36.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Mineiro | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Leautey | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Lino | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lourency | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Goncalves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Miullen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Araujo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Fujimoto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Baraye | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 44 | Ygor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | |
Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Paulinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Maritimo - Gil Vicente
Dru?yna Maritimo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Maritimo w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Rodrigo Pinho 9 goli, Joel 8 goli, Ali Alipourghara 2 goli. Zawodnicy , Joel 2 asyst, Ali Alipourghara 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Gil Vicente, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 30 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 0.83 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 63.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Maritimo nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Gil Vicente znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Gil Vicente nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Gil Vicente zdobyli: Samuel Dias Lino 8 goli, Lourency 4 goli, Pedro Marques 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Lourency 1 asyst, Pedro Marques 1 asyst.
??cznie rozegrali 30 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 43.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Gil Vicente nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.93 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Maritimo wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Maritimo wygranych 14 meczów , Gil Vicente wygra?a 8 spotka?, by?o 6 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Maritimo Gil Vicente
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
0


