Malmoe FF vs Vaesteraas SK
Posiadanie piłki
- Malmoe FF 60%
- Vaesteraas SK 40%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
27
Dahlin
20
Botheim
9
Thelin
17
Larsen
18
Jansson
19
Cornelius
37
Skogmar
22
Ali
8
Pena
23
Johnsen
11
Nanasi
35
Brattberg
20
Offia
17
Diabate
8
Ahlinvi
23
Vivar
18
Nsabiyumva
3
Douglas
11
Gefvert
24
Linday
22
Ã…slund
44
Larsson
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Friedrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Rieks | 0 | 0 | 7.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | Rosengren | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 16 | Berg | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Busanello | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Makolli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Loukili | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Bolin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Busuladzic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 27 | |
Dahlin | 0 | 0 | 29.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Botheim | 0 | 0 | 19.00 (71.00%) | 5.00 | 3.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Thelin | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Larsen | 0 | 0 | 59.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 18 | |
Jansson | 0 | 0 | 55.00 (87.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 19 | Cornelius | 0 | 0 | 59.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 37 | Skogmar | 0 | 0 | 26.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | Ali | 0 | 0 | 44.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | Pena | 0 | 0 | 74.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | Johnsen | 0 | 0 | 94.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Nanasi | 0 | 0 | 47.00 (80.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fagerstroem | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | Magnusson | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Johansson | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Ribeiro | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Ali | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Asoma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Magnusson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Warneryd | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Joensson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 35 | |
Brattberg | 0 | 0 | 27.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 20 | Offia | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Diabate | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 8 | Ahlinvi | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | Vivar | 0 | 0 | 51.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 18 | |
Nsabiyumva | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Douglas | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | Gefvert | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 24 | Linday | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | Ã…slund | 0 | 0 | 42.00 (74.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 44 | Larsson | 0 | 0 | 31.00 (69.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Malmoe FF - Vaesteraas SK
Dru?yna Malmoe FF zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Dla obrony Vaesteraas SK najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Isaac Kiese Thelin 4 goli, Nanasi 2 goli, Erik Botheim 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Malmoe FF. Najwi?cej bramek wypracowali: Isaac Kiese Thelin 2 asyst, Nanasi 3 asyst, Erik Botheim 2 asyst.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Malmoe FF nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 3.67 na mecz
Team Vaesteraas SK currently is on lower place in table (15 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 0.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Vaesteraas SK nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Malmoe FF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Malmoe FF wygranych 2 meczów , Vaesteraas SK wygra?a 1 spotka?, by?o 0 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Malmoe FF Vaesteraas SK
Tabela ligowa tutaj




Liga szwedzka
1