Mallorca vs Granada
Posiadanie piłki
- Mallorca 52%
- Granada 48%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Rajkovic
17
Larin
7
Muriqi
20
Gonzalez
2
Nastasic
21
Raillo
6
Copete
3
Latorre
18
Sanchez
5
Mascarell
14
Rodriguez
25
Barga
19
Pellistri
7
Boye
11
Uzuni
2
Mendez
22
Piatkowski
14
Miquel
15
Neva
24
Villar
23
Gumbau
18
Jozwiak
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Heyden | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Morlanes | 0 | 0 | 29.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Prats | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Darder | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Greif | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Maffeo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Llabres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Vidal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Radonjic | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Cuellar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Rajkovic | 0 | 0 | 27.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | |
Larin | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Muriqi | 0 | 0 | 22.00 (67.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Gonzalez | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | |
Nastasic | 0 | 0 | 41.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | |
Raillo | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 6 | |
Copete | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | |
Latorre | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Sanchez | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | |
Mascarell | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Maouassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Rubio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Hongla | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
MartÃnez | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Callejon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Sanchez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Aranda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Corbeanu | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Melendo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | Barga | 0 | 0 | 30.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Pellistri | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Boye | 0 | 0 | 28.00 (62.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | Uzuni | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Mendez | 0 | 0 | 37.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 22 | Piatkowski | 0 | 0 | 38.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Miquel | 0 | 0 | 44.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Neva | 0 | 0 | 42.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 24 | |
Villar | 0 | 0 | 39.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | |
Gumbau | 0 | 0 | 47.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | Jozwiak | 0 | 0 | 21.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Mallorca - Granada
Dru?yna Mallorca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Mallorca w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Najlepsi zawodnicy Mallorca w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Vedat Muriqi 5 goli, Abdon Prats 5 goli, Anotnio Sanchez 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Vedat Muriqi 2 asyst, Abdon Prats 1 asyst, Anotnio Sanchez 1 asyst.
??cznie rozegrali 28 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 12 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 28.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 53.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Mallorca nie straci? bramki. W 13 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.86 na mecz
Dru?yna Granada znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 8 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Granada w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Uzuni 9 goli, Zaragoza MartÃnez 6 goli, Lucas Boye 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Uzuni 1 asyst, Zaragoza MartÃnez 2 asyst, Lucas Boye 3 asyst.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 17 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.48% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Granada nie straci? bramki. W 16 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.11 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Granada. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Mallorca, 8 wygranych Granada, 3 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 9 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 9 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1