Mallorca vs Alaves
Posiadanie piłki
- Mallorca 63%
- Alaves 37%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Rajkovic
9
Prats
23
Diedhiou
18
Sanchez
20
Gonzalez
24
Valjent
21
Raillo
11
Costa
10
Darder
5
Mascarell
12
Costa
1
Sivera
32
Aghehowa
2
Gorosabel
5
Abqar
16
Zamora
27
Carballo
8
Blanco
6
Guevara
11
Rioja
18
Guridi
21
Rebbach
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ||||||||||||||
| 2 | |
Nastasic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | |
Latorre | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Heyden | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 6 | |
Copete | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Morlanes | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Greif | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Maffeo | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | |
Larin | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Llabres | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Cuellar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Luna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Ruiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Rajkovic | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Prats | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | |
Diedhiou | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Sanchez | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Gonzalez | 0 | 0 | 40.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Valjent | 0 | 0 | 70.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | |
Raillo | 0 | 0 | 74.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Darder | 0 | 0 | 38.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | |
Mascarell | 0 | 0 | 66.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 12 | |
Costa | 0 | 0 | 37.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Duarte | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ujia | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | Karrikaburu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Hagi | 0 | 0 | 6.00 (33.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Tenaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Kike | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Mitxelena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Maras | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Protesoni | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Akeng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Giménez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sivera | 0 | 0 | 24.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 32 | Aghehowa | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Gorosabel | 0 | 0 | 27.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Abqar | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 16 | Zamora | 0 | 0 | 27.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 27 | |
Carballo | 0 | 0 | 33.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Blanco | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Guevara | 0 | 0 | 37.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 21.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | Guridi | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | Rebbach | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Mallorca - Alaves
Team Mallorca currently is on lower place in table (17 position). Mallorca w 5 ostatnich meczach zdoby?a 2 punktów. Od 9 meczów nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 5 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Mallorca w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Abdon Prats 5 goli, Vedat Muriqi 4 goli, Daniel Rodriguez 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Abdon Prats 1 asyst, Vedat Muriqi 2 asyst, Daniel Rodriguez 1 asyst.
??cznie rozegrali 14 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 28.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Mallorca nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.93 na mecz
Dru?yna Alaves znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Omorodion Aghehowa 4 goli, Kike 2 goli, Luis Rioja 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Luis Rioja 3 asyst.
??cznie rozegrali 14 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 28.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Alaves nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Mallorca wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Mallorca wygranych 11 meczów , Alaves wygra?a 4 spotka?, by?o 5 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Mallorca Alaves
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0