Lorient vs Clermont Foot
Posiadanie piłki
- Lorient 45%
- Clermont Foot 55%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
38
Mvogo
9
Bamba
13
Mendy
32
Adjei
15
Laporte
3
Talbi
7
Katseris
21
Ponceau
19
Abergel
5
Mendy
10
Bouanani
27
Aiyegun
99
Diaw
26
Virginius
95
Kyei
97
Jacquet
4
Matsima
17
Pelmard
3
Borges
7
Magnin
25
Gastien
11
Allevinah
10
Saracevic
29
Fakili
18
Rashani
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Mouyokolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Louza | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Dieng | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Ngameni | 0 | 0 | 18.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Bakayoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Kroupi | 0 | 0 | 7.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Kalulu | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Bris | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 94 | Youfeigane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 38 | |
Mvogo | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Bamba | 0 | 0 | 32.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 13 | Mendy | 0 | 0 | 37.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Adjei | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Laporte | 0 | 0 | 37.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Talbi | 0 | 0 | 38.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | Katseris | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 21 | Ponceau | 0 | 0 | 49.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Abergel | 0 | 0 | 51.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | |
Mendy | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Bouanani | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 27 | Aiyegun | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ndiaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Zeffane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Keita | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Boutobba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Andric | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bouchenna | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Ogier | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Armougom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 91 | |
Lukic | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 99 | Diaw | 0 | 0 | 49.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 26 | |
Virginius | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 95 | |
Kyei | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 97 | Jacquet | 0 | 0 | 35.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Matsima | 0 | 0 | 45.00 (91.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 17 | Pelmard | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Borges | 0 | 0 | 44.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Magnin | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 25 | |
Gastien | 0 | 0 | 71.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Allevinah | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Saracevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Fakili | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Rashani | 0 | 0 | 39.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Lorient - Clermont Foot
Dru?yna Lorient znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 17 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Lorient od 9 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lorient w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Bamba 6 goli, Elie Kroupi 5 goli, Romain Faivre 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Bamba 1 asyst, Elie Kroupi 3 asyst, Romain Faivre 1 asyst.
W 33 meczach zdobyli 38 bramek, co daje ?redni? 1.15 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 19 pora?ek. W 63.64% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Lorient nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Clermont Foot znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Clermont Foot nie wygrali meczu na wyje?dzie od 7 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Clermont Foot zdobyli: Muhammed-Cham Saracevic 8 goli, Shamar Nicholson 4 goli, Grejohn Kyei 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Muhammed-Cham Saracevic 4 asyst, Shamar Nicholson 3 asyst, Grejohn Kyei 1 asyst.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 18 zostali pokonani. W 48.48% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Clermont Foot nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.79 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Lorient. Ostatnie mecze obu dru?yn: 8 wygranych Lorient, 6 wygranych Clermont Foot, 5 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
5