Lorient vs Angers
Posiadanie piłki
- Lorient 49%
- Angers 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Nardi
14
Hergault
8
Chalobah
15
Laporte
21
Morel
25
Goff
10
Fee
6
Abergel
18
Lemoine
19
Wissa
13
Moffi
1
Bernardoni
29
Manceau
4
Pavlovic
8
Traore
24
Thomas
15
Capelle
27
Pereira-Lage
14
Coulibaly
5
Mangani
19
Bahoken
9
Diony
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Nardi | 0 | 0 | 20.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | Hergault | 0 | 0 | 50.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Chalobah | 0 | 0 | 65.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Laporte | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Morel | 0 | 0 | 60.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Goff | 0 | 0 | 38.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | Fee | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Abergel | 0 | 0 | 68.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Lemoine | 0 | 0 | 83.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | Wissa | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 13 | Moffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Gravillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Diarra | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Mende | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Monconduit | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | Wadja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Grbic | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | Lauriente | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 29 | Hamel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Fontaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Delaplace | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Bernardoni | 0 | 0 | 21.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Manceau | 0 | 0 | 77.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Pavlovic | 0 | 0 | 62.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Thomas | 0 | 0 | 68.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Capelle | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Pereira-Lage | 0 | 0 | 33.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mangani | 0 | 0 | 87.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Bahoken | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | |
Cabot | 0 | 0 | 31.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Butelle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Fatar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Cho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Thioub | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bobichon | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Taibi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Melali | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | Drame | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 3 | Doumbia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Ebosse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 10 | |
Fulgini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Boufal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Lorient - Angers
Team Lorient currently is on lower place in table (17 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 4 spotka?. Zawodnicy Lorient w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Terem Moffi 14 goli, Yoane Wissa 8 goli, Pierre-Yves Hamel 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Terem Moffi 2 asyst, Yoane Wissa 4 asyst, Pierre-Yves Hamel 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Lorient: Thomas Fontaine, Jonathan Delaplace.
W 34 meczach zdobyli 44 bramek, co daje ?redni? 1.29 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 17 pora?ek. W 55.88% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Lorient nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Angers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Angers nie wygrali meczu od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Angers w Liga francuska to Stephane Bahoken 6 goli, Angelo Fulgini 5 goli, Lois Diony 4 goli. Zawodnicy Stephane Bahoken 1 asyst, Angelo Fulgini 3 asyst, Lois Diony 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Lorient, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Angers nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Enzo Ebosse.
W 34 meczach zdobyli 34 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 15 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 67.65% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Angers nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Angers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Lorient wygranych 5 meczów , Angers wygra?a 5 spotka?, by?o 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Lorient Angers
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2


