Lille vs Amiens
Posiadanie piłki
- Lille 62%
- Amiens 38%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Maignan
26
Pied
6
Fonte
5
Soumaoro
3
Kone
23
Mendes
20
Maia
19
Pepe
12
Ikone
14
Bamba
7
Leao
1
Gurtner
4
Krafth
2
Gouano
12
Dibassy
25
Sjønnegård
5
Gnahore
6
Monconduit
17
Blin
11
Otero
20
Timite
10
Mendoza
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Maignan | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Pied | 0 | 0 | 48.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Fonte | 0 | 0 | 91.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Soumaoro | 0 | 0 | 52.00 (98.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Kone | 0 | 0 | 39.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Mendes | 0 | 0 | 55.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Maia | 0 | 0 | 49.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pepe | 0 | 0 | 17.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Ikone | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bamba | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Leao | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jakubech | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Xeka | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Remy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Araujo | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Soumare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 17 | |
Celik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 15.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Krafth | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 23.00 (92.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 13.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Sjønnegård | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Gnahore | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 25.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Blin | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Otero | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Timite | 0 | 0 | 8.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Mendoza | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 14 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Dreyer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Sy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Kurzawa | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Bodmer | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | Segarel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| National team duty | ||||||||||||||
| 7 | |
Ghoddos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Lille - Amiens
Dru?yna Lille zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Lille od 4 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Lille w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Nicolas Pepe 13 goli, Jonathan Bamba 8 goli, Rafael Leao 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Nicolas Pepe 7 asyst, Jonathan Bamba 1 asyst.
Zawodnicy Mehmet Zeki Celik nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 20 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.60 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Lille nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie zosta?a pokonana na wyje?dzie od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Eddy Gnahore 4 goli, Saman Ghoddos 3 goli, Moussa Konate 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Eddy Gnahore 1 asyst, Saman Ghoddos 3 asyst, Moussa Konate 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Amiens: Moussa Konate, Bongani Zungu.
W spotkaniu nie wyst?pi? Khaled Adenon z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 55.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Amiens nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.85 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Amiens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Lille wygranych 2 meczów , Amiens wygra?a 2 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 4 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Lille Amiens
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2

