Levante vs Rayo Vallecano
Posiadanie piłki
- Levante 35%
- Rayo Vallecano 65%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
25
Aitor
12
Coke
14
Vezo
4
Suarez
3
Tono
10
Bardi
17
Vukcevic
24
Campana
23
Jason
2
Mayoral
11
Morales
1
Garcia
2
Tito
21
Ba
23
Galvez
7
Moreno
3
Agbo
15
Suarez
11
Embarba
22
Pozo
14
Bebe
9
Tomas
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Aitor | 0 | 0 | 14.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Coke | 0 | 0 | 11.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 9.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 13.00 (59.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 14.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 7.00 (53.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Mayoral | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Simon | 0 | 0 | 2.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochina | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cabaco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Doukoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Garcia | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Tito | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ba | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Galvez | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Moreno | 0 | 0 | 26.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Agbo | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Suarez | 0 | 0 | 60.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Embarba | 0 | 0 | 15.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Pozo | 0 | 0 | 35.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bebe | 0 | 0 | 8.00 (61.00%) | 5.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Tomas | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 6.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Medran | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kakuta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Wanga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Velazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Guerra | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Elustondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Rayo Vallecano
Team Levante currently is on lower place in table (16 position). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 4 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Roger 12 goli, Jose Luis Morales 11 goli, Ruben Rochina 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Jose Luis Morales 5 asyst, Ruben Rochina 5 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Cheick Doukoure.
??cznie rozegrali 35 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 65.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Levante nie straci? bramki. W 20 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.46 na mecz
Dru?yna Rayo Vallecano znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Rayo Vallecano od 7 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Raul de Tomas 14 goli, Adrian Embarba 4 goli, Alvaro Garcia 3 goli. Zawodnicy Raul de Tomas 1 asyst, Adrian Embarba 5 asyst, Alvaro Garcia 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Rayo Vallecano: Gorka Elustondo.
W 35 meczach zdobyli 37 bramek, co daje ?redni? 1.06 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 20 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 20 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Levante wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 9 meczów , Rayo Vallecano wygra?a 8 spotka?, by?o 4 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante Rayo Vallecano
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
4

