Levante vs Getafe
Posiadanie piłki
- Levante 52%
- Getafe 48%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Fernandez
19
Lopez
15
Postigo
6
Chema
22
Luna
8
Lerma
4
Suarez
24
Campana
11
Morales
16
Nano
14
Lopez
13
Guaita
22
Suarez
2
Djene
16
Cala
3
Antunes
5
Bergara
18
Arambarri
12
Portillo
21
Fajr
23
Diedhiou
19
Molina
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 22.00 (68.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 34.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Chema | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Luna | 0 | 0 | 27.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Lerma | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 30.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 35.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 9.00 (52.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Nano | 0 | 0 | 2.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | Lopez | 0 | 0 | 23.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Doukoure | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Alegria | 0 | 0 | 8.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Moore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Guaita | 0 | 0 | 11.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 31.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Cala | 0 | 0 | 52.00 (67.30%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Antunes | 0 | 0 | 24.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Bergara | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arambarri | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Portillo | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Fajr | 0 | 0 | 22.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Diedhiou | 0 | 0 | 10.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Molina | 0 | 0 | 13.00 (50.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Chuli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mora | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Molinero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Olivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Calderon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Gorosito | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Jimenez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Shibasaki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pacheco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Montero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Getafe
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Levante nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Enis Bardi 3 goli, Jose Luis Morales 2 goli, Ivi Lopez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Jose Luis Morales 1 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ivan Lopez, Samuel Garcia, Roger, Jason.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 37.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Levante nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Getafe znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Angel Rodriguez 3 goli, Jorge Molina 2 goli, Alvaro Jimenez 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Levante. Zawodnicy , Jorge Molina 1 asyst, Alvaro Jimenez 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Getafe: Nicolas Ezequiel Gorosito, Alvaro Jimenez, Gaku Shibasaki, Sergio Sanchez Mora, Daniel Pacheco, Jefferson Montero.
W 8 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.25 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Getafe nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Getafe wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 7 meczów , Getafe wygra?a 10 spotka?, by?o 12 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante Getafe
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1


