Levante vs Alaves
Posiadanie piłki
- Levante 64%
- Alaves 36%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
45
Primo
2
Son
14
Vezo
6
Duarte
25
Saracchi
29
Cantero
24
Campana
12
Malsa
11
Morales
9
Roger
10
Bardi
1
Pacheco
23
Navarro
5
Laguardia
22
Lejeune
3
Duarte
16
Escalante
20
Riera
25
Jason
24
Fuente
11
Rioja
9
Joselu
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 45 | Primo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | Son | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 66.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 60.00 (88.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Saracchi | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 29 | Cantero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 64.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | Malsa | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 0 | Picon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | Franquesa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pepelu | 0 | 0 | 21.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Soldado | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Mustafi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Frutos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pacheco | 0 | 0 | 24.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Navarro | 0 | 0 | 24.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Laguardia | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lejeune | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Duarte | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 16 | |
Escalante | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Riera | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Jason | 0 | 0 | 9.00 (55.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Fuente | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Joselu | 0 | 0 | 23.00 (47.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 0 | Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | Tenaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Miazga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Vallejo | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Mendez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Pellistri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Aguirregabiria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Tenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 6 | |
Ndiaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 10 | |
Guidetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Alaves
Dru?yna Levante znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Jose Luis Morales 12 goli, Roger 5 goli, Gonzalo Melero 5 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jose Luis Morales 5 asyst, Roger 3 asyst, Gonzalo Melero 2 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Shkodran Mustafi, Roberto Soldado, Jorge de Frutos, Carlos Clerc.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 11 zako?czy?o si? remisem. 19 zostali pokonani. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Levante nie straci? bramki. W 20 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.22 na mecz
Dru?yna Alaves znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 9 punktów. Od 14 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Joselu 13 goli, Gonzalo Escalante 5 goli, Victor Laguardia 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Joselu 4 asyst, Victor Laguardia 1 asyst.
Mamadou Loum Ndiaye nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 21 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Alaves nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.83 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Alaves. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Levante, 9 wygranych Alaves, 5 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
3

