Leganes vs Mallorca
Posiadanie piłki
- Leganes 43%
- Mallorca 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Cuellar
16
Rosales
3
Bustinza
22
Siovas
5
Silva
14
Rivera
6
Mesa
8
Recio
27
Rodriguez
7
Braithwaite
18
Carrillo
1
Reina
2
Sastre
24
Valjent
21
Raillo
15
Gamez
23
Febas
12
Baba
8
Sevilla
14
Rodriguez
22
Budimir
11
Lago
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Cuellar | 0 | 0 | 14.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Rosales | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bustinza | 0 | 0 | 30.00 (100.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Siovas | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Silva | 0 | 0 | 25.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Rivera | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Mesa | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Recio | 0 | 0 | 43.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 21.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Braithwaite | 0 | 0 | 8.00 (47.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Carrillo | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Awaziem | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Soriano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Eraso | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Ruibal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rodrigues | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Aviles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Szymanowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Reina | 0 | 0 | 26.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Sastre | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Valjent | 0 | 0 | 39.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Raillo | 0 | 0 | 55.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Gamez | 0 | 0 | 32.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Febas | 0 | 0 | 27.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Baba | 0 | 0 | 35.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Sevilla | 0 | 0 | 74.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Budimir | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 11 | Lago | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Agbenyenu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Sene | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Campos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Alegria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Fabri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Trajkovski | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Kubo | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Hernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Baba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 19 | |
Chavarria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Sedlar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Leganes - Mallorca
Dru?yna Leganes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Martin Braithwaite 2 goli, Oscar Rodriguez 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Mallorca. Zawodnicy , Guido Marcelo Carrillo 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Mallorca, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Leganes: Alexander Szymanowski, Ruben Perez.
W 9 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 0.44 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Leganes nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Mallorca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Mallorca w 5 ostatnich meczach zdoby?a 6 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Mallorca w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Ante Budimir 3 goli, Daniel Rodriguez 1 goli, Junior Lago 1 goli.
Kontuzjowani zawodnicy Mallorca: Juan Hernandez, Abdul Rahman Baba.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 22.22% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Mallorca nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.78 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Leganes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Leganes wygranych 2 meczów , Mallorca wygra?a 1 spotka?, by?o 1 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Leganes Mallorca
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1