Leganes vs Levante
Posiadanie piłki
- Leganes 56%
- Levante 44%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Soriano
19
Ruibal
3
Bustinza
12
Awaziem
22
Siovas
5
Silva
27
Rodriguez
8
Recio
6
Mesa
18
Carrillo
26
En-Nesyri
13
Aitor
20
Miramon
14
Vezo
18
Cabaco
19
Clerc
24
Campana
5
Radoja
17
Vukcevic
7
Leon
9
Roger
11
Morales
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Soriano | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Ruibal | 0 | 0 | 17.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bustinza | 0 | 0 | 49.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Awaziem | 0 | 0 | 39.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Siovas | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Silva | 0 | 0 | 44.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 15.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Recio | 0 | 0 | 62.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Mesa | 0 | 0 | 45.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Carrillo | 0 | 0 | 9.00 (45.00%) | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 7.00 (53.00%) | 6.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Braithwaite | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Rivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Eraso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rodrigues | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Grandi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Cuellar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Szymanowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Tarin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 16 | |
Rosales | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 9.00 (34.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cabaco | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 26.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 22.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Leon | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 15.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochina | 0 | 0 | 2.00 (25.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Mayoral | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 3.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | |
Hernani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Leganes - Levante
Dru?yna Leganes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Oscar Rodriguez 2 goli, Martin Braithwaite 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Levante. Zawodnicy , Guido Marcelo Carrillo 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Leganes: Ivan Cuellar, Alexander Szymanowski, Rodrigo Tarin, Ruben Perez.
W 7 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 0.43 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 28.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Leganes nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Levante nie wygrali meczu od 4 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Hernani 2 goli, Roger 2 goli, Borja Mayoral 1 goli.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Rober Suarez, Enis Bardi.
W spotkaniu nie wyst?pi? Hernani z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Levante nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.14 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Levante. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Leganes, 6 wygranych Levante, 2 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 7 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1