Leganes vs Getafe
Posiadanie piłki
- Leganes 66%
- Getafe 34%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Cuellar
6
Gumbau
24
Omeruo
22
Siovas
3
Bustinza
23
Vesga
21
Perez
12
Nyom
27
Rodriguez
26
En-Nesyri
9
Carrillo
13
Soria
22
Suarez
2
Djene
4
Gonzalez
6
Cabrera
24
Foulquier
20
Maksimovic
18
Arambarri
11
Diedhiou
19
Molina
7
Mata
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Cuellar | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Gumbau | 0 | 0 | 28.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Omeruo | 0 | 0 | 43.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Siovas | 0 | 0 | 47.00 (73.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Bustinza | 0 | 0 | 51.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Vesga | 0 | 0 | 32.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 53.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Nyom | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 27.00 (79.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 16.00 (66.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Carrillo | 0 | 0 | 18.00 (58.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Juanfran | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Rolan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Ojeda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Zhar | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Eraso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Merino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Lunin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Recio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Szymanowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Munoz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 12.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 14.00 (58.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Cabrera | 0 | 0 | 14.00 (40.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Foulquier | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Maksimovic | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arambarri | 0 | 0 | 8.00 (53.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Diedhiou | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Molina | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mata | 0 | 0 | 12.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Chichizola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Antunes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Portillo | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Shibasaki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Cristoforo | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Miquel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Bergara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Leganes - Getafe
Team Leganes currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Guido Marcelo Carrillo 5 goli, Nabil El Zhar 3 goli, Oscar Rodriguez 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Getafe. Zawodnicy , Oscar Rodriguez 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Getafe, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Leganes: Jose Recio, Alexander Szymanowski, Ezequiel Munoz, Michael Santos.
W 14 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 35.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Leganes nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Getafe znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Od 6 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Jorge Molina 4 goli, Jaime Mata 3 goli, Angel Rodriguez 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Leganes. Zawodnicy Jorge Molina 1 asyst, Jaime Mata 2 asyst, Angel Rodriguez 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Leganes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Getafe: Markel Bergara.
W 14 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 1.07 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 14.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Getafe nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Leganes. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Leganes, 3 wygranych Getafe, 2 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 6 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1

