Las Palmas vs Levante
Posiadanie piłki
- Las Palmas 61%
- Levante 39%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Lizoain
2
Simon
22
Navarro
3
Lemos
23
Castellano
4
Gomez
18
Castellano
24
Tana
20
Vitolo
9
Calleri
21
Viera
13
Olazabal
26
Moore
6
Chema
15
Postigo
3
Tono
5
Doukoure
24
Campana
23
Jason
10
Bardi
11
Morales
12
Unal
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lizoain | 0 | 0 | 17.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Simon | 0 | 0 | 41.00 (75.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Navarro | 0 | 0 | 66.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Lemos | 0 | 0 | 70.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Castellano | 0 | 0 | 33.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Gomez | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Castellano | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Tana | 0 | 0 | 42.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Vitolo | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 8.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Calleri | 0 | 0 | 7.00 (58.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Viera | 0 | 0 | 40.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Samper | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Remy | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Michel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Chichizola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bigas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Toledo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Aquilani | 0 | 0 | 16.00 (81.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Halilovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tannane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Olazabal | 0 | 0 | 15.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Moore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Chema | 0 | 0 | 21.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 35.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Doukoure | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 22.00 (100.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 19.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Unal | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 11.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Garcia | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Cabaco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Boateng | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Id | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | |
Lerma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Nano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Alegria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Las Palmas - Levante
Dru?yna Las Palmas znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Las Palmas nie wygrali meczu od 7 spotka?. Czo?owi zawodnicy Las Palmas w Liga hiszpa?ska to Loic Remy 4 goli, Jonathan Calleri 2 goli, Jonathan Viera 1 goli. Zawodnicy , Jonathan Viera 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Las Palmas nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Alen Halilovic, Oussama Tannane.
W 11 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 0.73 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 63.64% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Las Palmas nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Levante nie wygrali meczu od 6 spotka?. Nie zosta?a pokonana na wyje?dzie od 2 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Jose Luis Morales 4 goli, Enis Bardi 4 goli, Ivi Lopez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jose Luis Morales 2 asyst, Ivi Lopez 2 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ivan Lopez, Roger, Nano, Alexander Alegria.
W spotkaniu nie wyst?pi? Jefferson Lerma z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 11 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 45.45% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Levante nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.09 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Levante wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Las Palmas wygranych 0 meczów , Levante wygra?a 6 spotka?, by?o 5 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Las Palmas Levante
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0


