Kalmar FF vs Malmoe FF
Posiadanie piłki
- Kalmar FF 56%
- Malmoe FF 44%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Schuck
2
Lindahl
6
Sjoestedt
5
Bergqvist
3
Olafsson
29
Sipiao
17
Gustafsson
11
Skrabb
22
Netabay
10
Sachpekidis
20
Berg
27
Dahlin
2
Larsson
24
Nielsen
21
Hadzikadunic
13
Olsson
10
Christiansen
7
Rakip
22
Nalic
19
Birmancevic
9
Thelin
32
Berget
Podstawowy skład
Goalkeeper
1 Schuck
Defence
2 Lindahl
5 Bergqvist
59'
3 Olafsson
Midfield
29 Sipiao
90'
17 Gustafsson
11 Skrabb
59'
22 Netabay
10 Sachpekidis
83'
Forward
20 Berg
Goalkeeper
Dahlin 27
Defence
Larsson 2
16'
Nielsen 24
Hadzikadunic 21
Olsson 13
Midfield
Christiansen 10
33'
75'
Rakip 7
89'
Nalic 22
Forward
Birmancevic 19
76'
Thelin 9
60'
Berget 32
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Schuck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | Lindahl | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Sjoestedt | 0 | 0 | 49.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Bergqvist | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | Olafsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 29 | |
Sipiao | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.00 | 0 | 0 |
| 17 | Gustafsson | 0 | 0 | 75.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Skrabb | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | Netabay | 0 | 0 | 62.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Sachpekidis | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | Berg | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Israelsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Jensen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Jansson | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Shamoun | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Stenmark | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Andersson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Saetra | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 27 | |
Dahlin | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Larsson | 0 | 0 | 46.00 (73.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Nielsen | 0 | 0 | 42.00 (66.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Hadzikadunic | 0 | 0 | 37.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Olsson | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Christiansen | 0 | 0 | 38.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Rakip | 0 | 0 | 50.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Nalic | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | Birmancevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Thelin | 0 | 0 | 23.00 (43.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Berget | 0 | 0 | 14.00 (64.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 11 | |
Toivonen | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Beijmo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Abubakari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Chalus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Diawara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Larsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Nanasi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Kalmar FF - Malmoe FF
Dru?yna Kalmar FF znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 15 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
??cznie rozegrali 0 w tym sezonie. Wygra? meczów, zako?czy?o si? remisem. zostali pokonani. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Kalmar FF nie straci? bramki. W spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: na mecz
Dru?yna Malmoe FF znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów.
??cznie rozegrali 0 w tym sezonie. Wygra? meczów, zako?czy?o si? remisem. zostali pokonani. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Malmoe FF nie straci? bramki. W spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: na mecz
Bezpo?rednie mecze: Malmoe FF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Kalmar FF wygranych 10 meczów , Malmoe FF wygra?a 26 spotka?, by?o 10 remisów. W 25 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 35 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 22 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Kalmar FF Malmoe FF
Tabela ligowa tutaj




Liga szwedzka
0