Huesca vs Granada
Posiadanie piłki
- Huesca 60%
- Granada 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Fernandez
14
Pulido
18
Siovas
4
Insua
3
Maffeo
7
Ferreiro
20
Seoane
17
Rico
11
Galan
9
Mir
23
Romero
1
Silva
16
Diaz
3
Perez
6
Sanchez
18
Marin
14
Vico
8
Brice
2
Foulquier
12
Quina
26
Soro
10
Rodriguez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 55.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Siovas | 0 | 0 | 54.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Insua | 0 | 0 | 64.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Maffeo | 0 | 0 | 32.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 26.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 20 | Seoane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Rico | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Galan | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Mir | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Doumbia | 0 | 0 | 14.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ramirez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Okazaki | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ontiveros | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Vavro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 22 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Valera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Silva | 0 | 0 | 30.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Diaz | 0 | 0 | 32.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Perez | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Marin | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Vico | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Brice | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Foulquier | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Quina | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | Soro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Gonalons | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Machis | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Escandell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Neva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Montoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Herrera | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Duarte | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Molina | 0 | 0 | 12.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Kenedy | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | Fabrega | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | Lozano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | Milla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Soldado | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Quini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 20 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Huesca - Granada
Dru?yna Huesca znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Huesca nie wygrali meczu u siebie od 5 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Rafa Mir 6 goli, Javier Ontiveros 2 goli, Sandro Ramirez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Rafa Mir 1 asyst, Javier Ontiveros 1 asyst, Sandro Ramirez 1 asyst.
W Huesca nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Gaston Silva, Antonio Valera.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 30.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Huesca nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.78 na mecz
Dru?yna Granada znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Granada w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Roberto Soldado 5 goli, Luis Suarez 5 goli, Darwin Machis 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Darwin Machis 3 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Granada: Neider Lozano, Luis Suarez, Roberto Soldado, Quini.
??cznie rozegrali 23 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 47.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.61% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Granada nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.17 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Granada. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Huesca, 2 wygranych Granada, 2 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 2 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
3


