Huesca vs Alaves
Posiadanie piłki
- Huesca 67%
- Alaves 33%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Fernandez
3
Maffeo
14
Pulido
18
Siovas
11
Galan
17
Rico
5
Mosquera
24
Garcia
7
Ferreiro
12
Okazaki
15
Ontiveros
1
Pacheco
23
Navarro
5
Laguardia
4
Ely
3
Duarte
16
Mendez
8
Pina
24
Jota
11
Rioja
9
Joselu
7
Perez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Maffeo | 0 | 0 | 58.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 87.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Siovas | 0 | 0 | 94.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Galan | 0 | 0 | 55.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Rico | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mosquera | 0 | 0 | 58.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 38.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Okazaki | 0 | 0 | 12.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ontiveros | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Doumbia | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Insua | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Mir | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | Gomez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Seoane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Nwakali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Ramirez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Valera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pacheco | 0 | 0 | 30.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Navarro | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Laguardia | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Ely | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Duarte | 0 | 0 | 23.00 (52.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 16 | |
Mendez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pina | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jota | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Joselu | 0 | 0 | 33.00 (42.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Perez | 0 | 0 | 9.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 38.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Guidetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Deyverson | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Marin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Aguirregabiria | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Sainz | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Tavares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 6 | |
Battaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | |
Burgui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 19 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Riera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 22 | |
Lejeune | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Huesca - Alaves
Dru?yna Huesca znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 3 punktów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Rafa Mir 3 goli, Sandro Ramirez 2 goli, David Ferreiro 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Rafa Mir 1 asyst, Sandro Ramirez 1 asyst, David Ferreiro 2 asyst.
??cznie rozegrali 12 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Huesca nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.92 na mecz
Dru?yna Alaves znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. U siebie od 6 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Lucas Perez 3 goli, Joselu 2 goli, Edgar Antonio Mendez 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Lucas Perez 2 asyst, Edgar Antonio Mendez 1 asyst.
??cznie rozegrali 12 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Alaves nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.92 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Alaves. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Huesca, 6 wygranych Alaves, 0 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 8 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 6 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1

