Hoffenheim vs Werder Brema
Posiadanie piłki
- Hoffenheim 35%
- Werder Brema 65%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Baumann
10
Berisha
21
Buelter
25
Akpoguma
11
Grillitsch
34
Nsoki
3
Kaderabek
17
Tohumcu
7
Bischof
22
Prass
23
Hlozek
1
Zetterer
7
Ducksch
3
Jung
4
Stark
22
Malatini
19
Köhn
14
Lynen
6
Stage
27
Agu
20
Schmid
8
Weiser
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Drexler | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Geiger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Gendrey | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Stach | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Tabakovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Larsen | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Moerstedt | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 35 | Chaves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 31.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Berisha | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 21 | |
Buelter | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 25 | |
Akpoguma | 0 | 0 | 53.00 (83.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 11 | |
Grillitsch | 0 | 0 | 32.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 34 | |
Nsoki | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Kaderabek | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 17 | Tohumcu | 0 | 0 | 36.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | |
Bischof | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | Prass | 0 | 0 | 19.00 (53.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hlozek | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Deman | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Pieper | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bittencourt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Burke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Grüll | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Hansen-Aaröen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Alvero | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Backhaus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | Topp | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Zetterer | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Ducksch | 0 | 0 | 33.00 (85.00%) | 5.00 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Jung | 0 | 0 | 108.00 (99.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Stark | 0 | 0 | 44.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | Malatini | 0 | 0 | 72.00 (93.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Köhn | 0 | 0 | 33.00 (91.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 14 | |
Lynen | 0 | 0 | 65.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Stage | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 27 | |
Agu | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Schmid | 0 | 0 | 70.00 (91.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Weiser | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Hoffenheim - Werder Brema
Team Hoffenheim currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Hoffenheim od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Werder Brema najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Andrej Kramaric 4 goli, Marius Buelter 1 goli, Mergim Berisha 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andrej Kramaric 1 asyst, Marius Buelter 1 asyst.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.50 na mecz
Dru?yna Werder Brema znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Czo?owi zawodnicy Werder Brema w Bundesliga to Marvin Ducksch 1 goli, Felix Agu 1 goli, Justin Njinmah 1 goli.
W 4 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Werder Brema nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Werder Brema. Ostatnie mecze obu dru?yn: 9 wygranych Hoffenheim, 13 wygranych Werder Brema, 10 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 27 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 24 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Bundesliga
3