Hoffenheim vs Olympique Lyon
Posiadanie piłki
- Hoffenheim 43%
- Olympique Lyon 57%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Baumann
33
Moerstedt
27
Kramaric
34
Nsoki
35
Chaves
16
Stach
25
Akpoguma
15
Gendrey
11
Grillitsch
7
Bischof
22
Prass
17
Tohumcu
40
Descamps
69
Mikautadze
9
Orban
17
Benrahma
55
Caleta-Car
27
Omari
22
Mata
16
Abner
6
Caqueret
31
Matic
15
Tessmann
20
Kumbedi
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | HranÃ¡Ä | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Kaderabek | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Drexler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Geiger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Berisha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Samassekou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Jurásek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Buelter | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Hlozek | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Tabakovic | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Larsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 30.00 (47.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 33 | Moerstedt | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 27 | |
Kramaric | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | |
Nsoki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 35 | Chaves | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 16 | Stach | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 4.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | |
Akpoguma | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | Gendrey | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 11 | |
Grillitsch | 0 | 0 | 61.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | |
Bischof | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | Prass | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Tohumcu | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Tagliafico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Veretout | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Tolisso | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Lacazette | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Fofana | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Zaha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cherki | 0 | 0 | 16.00 (53.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Niakhate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Perri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Molébé | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Joao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 98 | |
Maitland-Niles | 0 | 0 | 20.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | Descamps | 0 | 0 | 36.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 69 | |
Mikautadze | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Orban | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | |
Benrahma | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 55 | |
Caleta-Car | 0 | 0 | 59.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 27 | |
Omari | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Mata | 0 | 0 | 54.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | |
Abner | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Caqueret | 0 | 0 | 45.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Matic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | |
Tessmann | 0 | 0 | 50.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 20 | |
Kumbedi | 0 | 0 | 21.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Hoffenheim - Olympique Lyon
Dru?yna Hoffenheim znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (22 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Dla obrony Olympique Lyon najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Adam Hlozek 2 goli, Moerstedt 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Andrej Kramaric 1 asyst.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Olympique Lyon znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Zawodnicy Olympique Lyon w Liga Europy z najwi?ksz? liczb? bramek: Fofana 2 goli, Alexandre Lacazette 2 goli, Rayan Cherki 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Fofana 1 asyst, Rayan Cherki 2 asyst.
W 3 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 2.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Olympique Lyon nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Lyon wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Hoffenheim wygranych 0 meczów , Olympique Lyon wygra?a 0 spotka?, by?o 2 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Hoffenheim Olympique Lyon
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
2